Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 14:36
 
"Baskı Çeşitleri Revanşta"
14 Şubat Sevgililer gününe az bir süre kala, Eşine ve sevgilisine hediye almak isteyen vatandaşlar, hediyelik eşya satan iş yerlerini doldurmaya başladı.
Video Haber Haberi

Malatya'da hediyecilik, aksesuar ve gümüş işleri ile uğraşan Hüseyin Mecit, vatandaşların en çok lazerle yapılan resimli baskı ve yazıları tercih ettiklerini ifade etti. Mecit, gümüç sektörüne yıllarını verdiğini ifade ederek şunları söyledi; “1996’dan beri Malatya’ya hizmet vermekteyiz. Amacımız sadece para kazanmak değil, dostluk içinde hizmet vermek. 23 yıldır Malatya bizden memnun. Mekanımızda saat, çakmak, gümüş, tespih çeşitleri gibi yüzlerce ürün bulunmakta. her bütçeye göre ürünlerimiz mevcut.

“LAZERLE YAPILAN RESİM VE YAZI BASKILARI REVANŞTA”

Mecit, Vatandaşların en çok tercih ettiği ürünler için ise; "Malatya’da genelde sevgililer gününde gümüş isimli kolyeler, isimli plakalar ve şuan çok tercih edilen çakmak veya herhangi bir ürün üzerine lazerle yapılan resim ve yazı baskıları rövanşta. Çiftli saatler, resimli saatler ya da sevgiliye özel resimli ve tarihli asker kolyeleri, çiftli bileklikler üzerlerinde resim, tarih eklenerek satışa sunulmakta. Gümüş saat, püsküllü tespihlerin uç kısmına isteğe göre baş harfler eklenebiliyor veya araya isim yazılabiliyor" dedi.

Kaynak: Editör: Onay Ozan
Etiketler: "Baskı, Çeşitleri, Revanşta",
Yorumlar
Haber Yazılımı