Haber Detayı
17 Mart 2018 - Cumartesi 12:03
 
18 Saat Su Kesintisi Yaşanacak
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, bugün Malatya’nın bazı mahallelerinde su kesintisinin yaşanacağını duyurdu.
Gündem Haberi
18 Saat Su Kesintisi Yaşanacak

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Yeşiltepe Seyran, Merkez Fatih mahallelerinde 700 'lük duktil borudan 700'lük çelik boruya bağlantı yapılacağı için bugün aşağıda belirtilen mahallelerde 06.00-00.00 saatleri arasında kısmi su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; Malatya İli Muhtelif Sondaj Hatları için Toplayıcı Kolektörü ve Muhtelif Depo Çıkışları Debimetre ve Vana Odası Yapım işi kapsamında 700 'lük duktil borudan 700'lük çelik boruya bağlantı yapılacaktır. Ayrıca bağlantı işinde 3 adet 700'lük vana kullanılacaktır. Hat bağlantılarının yapılabilmesi için, Kendirli, Yaka, Dilek, Alişar, Yeşilkaynak, Hoca Ahmet Yesevi, Samanköy mahallelerinde 17.03.2018 Cumartesi günü (yarın)18 saatlik su kesintisi yaşanacaktır. Abonelerimizin mağdur olmamaları için gerekli önlemleri almaları önemle rica edilir” denildi. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: 18, Saat, Su, Kesintisi, Yaşanacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı