Haber Detayı
24 Nisan 2019 - Çarşamba 16:00
 
Adıyaman Üniversitesi Akademik personel alımı
İNSAN KAYNAKLARI Haberi
Adıyaman Üniversitesi Akademik personel alımı

26 Öğretim Üyesi alımı

Üniversite, 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümlerine göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere Öğretim elemanları alacaktır. Adayların, 657 Sayılı Kanunun 48. maddesindeki ve diğer ilgili mevzuatlardaki şartları taşımaları gerekmektedir. 

1- Profesör Kadrosuna Müracaat Edeceklerin :Dilekçeleri ekinde özgeçmişini, doçentlik belgesinin suretini, yayın listesini, tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 6 takım dosya ile başvurmaları gerekmektedir.

2- Doçent Kadrosuna Müracaat Edeceklerin :Dilekçeleri ekinde özgeçmişini, doçentlik belgesinin suretini, yayın listesini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile başvurmaları gerekmektedir.

3- Doktor Öğretim Üyesi Kadrosuna Müracaat Edeceklerin :Dilekçeleri ekinde, özgeçmişini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ve mezuniyet belgesi, doktora veya uzmanlık belgesinin sureti ile başvurmaları gerekmektedir.

Öğretim üyesi alımı ile ilgili daha detaylı bilgi için Tıklayınız

Üniversite ayrıca 9 Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alacaktır. 

9 Öğretim ve Araştırma Görevlisi alımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adıyaman, Üniversitesi, Akademik, personel, alımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı