Haber Detayı
22 Şubat 2020 - Cumartesi 11:20
 
Ağbaba'dan Kiraz'a Hayırlı Olsun Ziyareti
CHP Genel başkan yardımcısı ve Malatya milletvekili Veli Ağbaba, CHP Malatya il Başkanı Enver Kiraz ile yeni yönetime hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Video Haber Haberi
Ağbaba'dan Kiraz'a Hayırlı Olsun Ziyareti

CHP Genel başkan yardımcısı ve Malatya milletvekili Veli Ağbaba, CHP Malatya il binasına giderek yeni il yönetimini tebrik etti, yeniden il başkanlık görevini üstlenen Enver Kiraz'a başarılar diledi.

Ziyaretten dolayı yönetimi adına Veli Ağbaba'ya teşekkür eden Enver Kiraz; "Veli Ağbaba, şuan genel başkan yardımcımız ama geçmişte Malatya'da her kademede görev yapmış, il başkanlığını yapmış, Malatya'yı iyi tanıyan, örgüt yapısını iyi bilen aynı zamanda son dönemdeki çıkışlarıyla bütün Malatya'nın onur ve gurur kaynağı olan bir milletvekilimiz. Biz kendisiyle her zaman onur ve gurur duyuyoruz. Tabi bu ziyareti yeni il binamızda aynı zamanda gerçekleştiriyor. Yeni il binamız gerçekten çok görkemli. Belki Türkiye'de eşi benzeri az olan önemli bir bina. Bu binanın kazandırılmasında en büyük pay sahibi Veli Ağbaba'dır. Bizde seçilen arkadaşlarımız ile birlikte iyi bir yönetim oluşturduğumuzu düşünüyorum. Tüm Malatya'yı kapsayacak şekilde, Malatya ne ise CHP'nin yönetiminin de o olduğunu gördüğümüz ve Malatya kamuoyunda da algının, beklentinin çok yüksek olduğunu gördüğümüz bir dönemde, bir yönetim kadrosuyla göreve başladık." dedi.  

"İYİ BİR YÖNETİM OLUŞMUŞ"

CHP genel başkan yardımcısı Veli Ağbaba ise, yeni oluşan yönetimi beğenerek şunları söyledi; "Bende hem il başkanımız Enver Kiraz'a, hem de yeni yönetimine hayırlı olsun diyorum. Gördüğüm kadarıyla örgütümüzde hem tecrübe var, hem de gençlik var. İkisinin birleşmesi ile çok önemli bir güç olacak. Her meslek grubundan arkadaşlarımız, kadın ve genç arkadaşlarımız var. Güzel bir yönetim olduğunu düşünüyorum. İnanıyorum ki, Malatya'da CHP örgütü çok daha başarılı olacak. Güzel bir kongre geçirdik. Geçmişteki arkadaşlarımızın bir küskünlüğü yok, gayet madeni bir şekilde kongre tamamlandı. Malatya'da önemli işler yapacaklar ve önemli bir görev üstlendi arkadaşlarımız. Siyaset kentimiz için, memleketimiz için önemli bir görev. Bu görevde de hepinizin başarılı olacağına inanıyorum. Kentin eksiklerinden bir sorumluymuş gibi zaman zaman haksız eleştirile göreceksiniz. AK Partiye laf söyleyemeyenler bazen kendi içerimizde, bazen başka yerlerde yönetime laf söyleyecekler. Ama biz yolumuzda yürümeye devam edeceğiz. Malatya'nın her yerinde olacağız. Şunu bilin, Malatya'nın en köklü ve en güçlü siyasi partisiyiz. Şuanda ikinci partiyiz ama birinci parti olacağız. Sizlerin yanınızda olacağım ve sizler benim Malatya'da kolumsunuz." dedi.   

Kaynak: Editör: Servet Bozan
Etiketler: Ağbaba'dan, Kiraz'a, Hayırlı, Olsun, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı