Haber Detayı
29 Ağustos 2018 - Çarşamba 19:35
 
AK Parti’de Büyük Değişim
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Malatya İl Başkanlığı yeni yönetim kurulu üyeleri, düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı.
Gündem Haberi
AK Parti’de Büyük Değişim

İhsan Koca Başkanlığında ki AK Parti Malatya İl Yönetimi belli oldu. AK Parti Malatya İl Başkanlığı, yeni yönetim kurulu üyelerini düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı. Özel bir otelde düzenlenen toplantıya Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AK Parti Battalgazi ve Yeşilyurt ilçe başkanları, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan, parti yönetimi ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

“HİÇ KİMSEYİ DIŞLAMADIK”

Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, “Türkiye eski Türkiye değil. İnşallah çıktığı bu kutlu yolda liderimiz, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde daima ileriye gitmeye ve çalışmaya devam edeceğiz. AK Parti kurulduğu günden beri yeni bir heyecanla ve coşkuyla partiye gönül veren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizler demokrasi, değişim ve reforma diyerek yeni atılım dönemine hep birlikte gireceğiz. AK Parti Malatya İl Teşkilatı olarak, kurulduğumuz günde ki gibi, ilk gün ki gibi aynı aşk ve şevkle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu heyecanımıza heyecan katmak üzere aramıza yeni arkadaşlarımızı dahil ettik. Yeni yönetimimizi oluştururken AK Parti’ye ve Malatya’ya gönül vermiş insanlarla istişarelerde bulunmaya gayret ettik. Hiç kimseyi dışlamadık. Hiç kimsenin etkisi altında kalmadan Malatya’yı kucaklayacak, her kesime hitap edecek ve kamuoyunun beklentilerini de karşılayabilecek bir liste oluşturmaya çalıştık” dedi.

Yeni Yönetimdeki İsimler Şöyle:

İL YÖNETİMİ (ASİL):

Ahmet Cem Erdem, Abdullah Duran, Abdullah Yağcı, Ahmet Çanak, Aydan Yılgın, Ayşegül Ekim, Aytunç Narin, Ceyhun İsa Işıklı, Çetin Aydoğan, Ekrem Dağ, Enes Perçin, Enis Aydoğan, Erdoğan Özpolat, Ergün Paşahan, Ersin Özdemir, Eser Özpolat, Fahrettin Özkaya, Fatih Can, Fatih Doğan, Ferhat Kaba, Fırat Palancı, Hamdullah Pektaş, İbrahim Karaman, İlhan Doğan, İsmail Hakkı Pekel, Kahraman Kavuk, Kamil Biter, Levent Enginol, Mahmut Poyraz, Mahmut Üner Özel, Merve Altıntop, Muhammed Barış Yılmaz, Mustafa Duyar, Namık Gören, Nazlı Çavdar, Nisa İçen, Orhan Barman, Ramazan Bozkurt, Rıdvan Budak, Selami Yıldırım, Selami Zorver, Semih Atay, Serpil Altun, Sezai Ertem, Şahin İzciler, Şeyma Saraç, Tuğba Atsız, Yurdanur Mut ve Zekeriya Çelebi isimleri yer aldı

İL YÖNETİMİ (YEDEK)

Metin Karadoğan, Gökmen Yağlıcı, Nihat Burulday, Kenan Sağdıç, Burak Karaman, Turan Çetinkaya, Enes Akkaya, Mehmet Ali Ataş, İbrahim Tercan, Hülya Kömürkara, Adem İşler, Sümeyye Gönültaş, Savaş Özbey, Kutlay Soyutürk, Ahmet Erduran, Erdal Gençay, Hacer Kölük, Abdulvahap Doğan, Naime Dönmez, Güizade Berberoğlu, Mevlüt Polat, Burak Kuşçu, Canan Karaçam Özcan, Kenan Uğuz ve Önder Korkmaz isimlerinden oluştu.

Konuşmaların ardından il yönetimi kendisini tanıttı. Daha sonra soru cevap kısmına geçildi ve il yönetiminin toplu halde fotoğraf çekimiyle toplantı sona erdi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: AK, Parti’de, Büyük, Değişim,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK Parti’de Büyük Değişim
AK Parti’de Büyük Değişim
AK Parti’de Büyük Değişim
AK Parti’de Büyük Değişim
Yorumlar
Haber Yazılımı