Haber Detayı
09 Ekim 2018 - Salı 16:57
 
Akranlar’dan İndirim Kampanyası
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 'Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı'nı İstanbul Kongre Merkezi'nde açıklamasının ardından Malatya’da hizmet veren Akranlar Süper Market, Enflasyonla toptan mücadele kapsamında en az yüzde 10 ile yüzde 30 arasında indirim kampanyası başlattığını açıkladı.
Yaşam Haberi
Akranlar’dan İndirim Kampanyası

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 'Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, 'Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı'nı açıklamasın ardından Malatya’da hizmet veren Akranlar Süper Market, Enflasyonla toptan mücadele kapsamında en az yüzde 10 ile yüzde 30 arasında indirim kampanyası başlattığını açıkladı.

Bakan Albayrak, programda yaptığı açıklamada; “Ortaya güçlü bir mücadele koyacak, tüm paydaşların beraber kazandığı bir ortamı oluşturacağız. Enflasyonla mücadele fiyat istikrarı tek başına devletin, kurumların, bakanlıkların yürütebileceği bir mesele değildir. Tüm firmalarımızdan asgari yüzde 10 indirim yapmaları konusunda karara vardık. 81 milyon omuz vermeli. İlk günden beri Enflasyonla Topyekün Mücadele adını koymamızın sebebi bu. Sonunda Türkiye kazanacak” Dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: Akranlar’dan, İndirim, Kampanyası,
Yorumlar
Haber Yazılımı