Haber Detayı
11 Kasım 2017 - Cumartesi 14:32
 
Avm’de Festival Rüzgarı
7. Malatya Uluslararası Film Festivalinin sponsorlarından olan Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi festivalin açılış töreninde plaket ile onurlandırıldı.
Sanat Haberi
Avm’de Festival Rüzgarı

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 7. kez düzenlenen Malatya Uluslararası Film Festivalinin önemli etkinliklerine ev sahipliği yapacak olan Malatya Park, festivalin dün gerçekleşen görkemli açılış töreninde festivale sponsor olduğundan dolayı plaket ile ödüllendirildi. Malatya Park adına plaketi alan Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Kavuk, Malatya Park’ın, şehrin kültürel ve sosyal gelişimine katkı sağlayacak her proje de yer almaktan gurur duyduğunu belirterek, bu önemli festivali Malatya’da gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesine de teşekkür etti.
Öte yandan Film Festivali kapsamında, MalatyaPark’ta dün saat 17:00 itibari ile Hülya Koçyiğit, Gülper Refiğ ve Ümit Ünal’ın katıldığı Halit Refiğ paneli, saat: 18:00’de ise Emre Kızılırmak söyleşisi ve saat 20:00’de Mesut Uçakan söyleşisi düzenlendi. BÜLTEN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Avm’de, Festival, Rüzgarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı