Haber Detayı
10 Kasım 2017 - Cuma 09:26
 
AVM’de Film Günleri
Malatya; Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen, 7. Uluslararası Film Festivali ile 9-16 Kasım tarihleri arasında Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen sinemacıları ağırlıyor.
Sanat Haberi
AVM’de Film Günleri

7.kez sinemaseverleri bir araya getirecek festivale MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi Malatya Uluslar arası Film Festivaline sponsor olarak katkıda bulunuyor. Malatya’nın ilk ve tek alışveriş merkezi olan Malatyapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kültür ve Sanata verdiği önemden yola çıkarak, daha önce gerçekleştirilen 6 festivalde de olduğu gibi bu yıl da 7.si Düzenlenecek Uluslararası Film Festivali’nin Bölüm Sponsorları arasında yer alıyor.

Malatyapark, festival günleri boyunca film gösterimlerine, galalara ve oyuncularla yapılacak söyleşilere ev sahipliği yapacak. Ayrıca Down Sendromlu çocukların yaptığı Film Afişi Sergisine de ev sahipliği yapacak. Sevgi evlerinde kalan çocukları da festival boyunca ağırlayacak olan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, festival boyunca Sanatın Merkezi olacak. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: AVM’de, Film, Günleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı