Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 09:19
 
Avşar’a Teşekkür Ziyareti
Güvenlik İş Sendikası Malatya İl Temsilci Çetin Tatar ve yönetimi, MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar'a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Yaşam Haberi
Avşar’a Teşekkür Ziyareti

Güvenlik İş Sendikası Malatya İl Temsilci Çetin Tatar ve yönetimi, MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar'ı ziyaret etti. MHP Malatya İl Başkanlığının, Afad'a bağlı Beydağı Konaklama Merkezinde çalışan Güvenlik personellerinin sorunlarına eğilmesinin büyük önem arz ettiğinin altını çizen Güvenlik İş Sendikası İl Temsilci Çetin Tatar, Avşar’ın Türkiye geneli 8700 taşeron personeli ilgilendiren konuyu, TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi ve MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı’ya ileterek, çözmesinden noktasında katkıda bulunan İl Başkanı Avşar’a teşekkürlerini iletti.

“8700 İŞÇİYE UMUT OLDU”

Ziyarette konuşan İl Temsilci Çetin Tatar, "Afad'a bağlı Beydağı Konaklama merkezindeki 120 güvenlikçi, 430 taşeron personelimiz mevcut. Türkiye genelinde bize bağlı 8700 işçi bulunmaktadır. Son çıkan KHK ile burada bulunan güvenlikçilerimizin kadro dışında kalacağı ve bugüne kadar müracaatları alınmadı. Çok yerlere müracaatımız oldu. Maliye Bakanlığı'na, Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na ve Personel Daire Başkanlığı'na girişimlerimiz oldu. Fakat sonuç alamadık. Bugün itibariyle Taşeron işçilerin sorunları ile yakinen ilgilenen MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar bey'e hem hayırlı olsun hem de sorunlarla ilgili kendilerini ziyaret ettik "ifadelerini kullandı.

MHP TÜRKİYE'NİN ANA SİGORTASIDIR

Ziyarette kısa bir konuşma da yapan MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, " Bazı taşeron işçilerin kadroya alınmaması hususu bizleri ziyadesiyle üzmektedir. MHP Olarak bizler her zaman siz kardeşlerimizin yanındayız. Sorunlarınız sorunlarımızdır. En ufak detaya kadar sizlerin yanında olacağımızı unutmayın" dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Avşar’a, Teşekkür, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı