Haber Detayı
10 Ağustos 2018 - Cuma 17:28
 
Avşar’dan Hayırlı Olsun Ziyareti
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar ve il yönetimi Malatya Kayısı Borsa Başkanı Ramazan Özcan’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
Yaşam Haberi
Avşar’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özcan "MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar ve yönetim kurulunun yapmış olduğu nazik ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Milliyetçi Hareket Partisi MHP Malatya İl Başkanlığı burada misafir etmekten dolayı büyük bir şeref duyuyoruz. MHP Bu ülkenin en önemli geçmişi olan, Türkiye’nin uzun zamandır siyasi partiler içerisinde hizmet veren en önemli, siyasi partilerimizden birisidir. Malatya Ticaret Borsamız yaklaşık 700 üyesiyle 5 Binden fazla rotasyonuyla binamızda üyelerimize hizmet vermeye çalışıyoruz.  Bizde yaklaşık 4 ay önce seçimlerimizi tamamladık. Biliyorsunuz şehrimizin en önemli ekonomik gelir olan şehrin ortak paydası olan, kayısıyla ilgili olan hasat dönemimiz bitti. Şimdi üreticilerimiz kayısılarının bir kısmını depolarına kaldırdı, bir kısmı satışta bir kısmı ’da depoda hamd olsun bu sene üründeki fiyat istikrarı var. Fiyat şuanda arzu ettiğimiz noktaya geldi. Belki kayısın hak ettiği rakamlar bunlar değil ama çiftçinin üretim maliyetleri iki katı kadar fiyatlar alıcı buluyor. Elimizden geleni yapmaya çalışacağız” dedi.

“YANINIZDA OLACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar “Bizlerde Malatya Ticaret Borsa Başkanımız Ramazan Özcan’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diliyoruz. Gecikmeli de olsa bu gün ziyarete geldik. Bizleri kabul etikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. 24 Haziran seçimlerinde iyi bir çalışma sergiledik. Performansımızı artırdık birlik ve beraberliğimiz sağladık. Hamd olsun 1 tane de vekil ilimizden çıkardık. Tabi ki ortak paydamız Malatya’mız en büyük gelir kaynağımız kayısımızdır. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizlere ne zaman nasıl ihtiyaç olduğu zaman, sizlerinin yanınızda olacağımıza söz veriyoruz. Ortak paydamız Malatya’mız için yanınızda olacağız” dedi. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Avşar’dan, Hayırlı, Olsun, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı