Haber Detayı
16 Mart 2018 - Cuma 17:47
 
Bakan Ağbal’dan Kahtalı’ya Ziyaret
Bazı ziyaretler için kentimize gelen Maliye Bakanı Naci Ağbal’ın son durağı, Ak Parti Malatya İl Başkanlığı oldu. Bakan Ağbal, yapılan kongre ile yeniden İl Başkanlığına seçilen, Ak Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı’ya hayırlı olsun dileyerek tebriklerini illetti.
Gündem Haberi
Bakan Ağbal’dan Kahtalı’ya Ziyaret

Maliye Bakanı Naci Ağbal, teşkilatın bayrağı daha da yukarılara taşıyacaklarını inandıklarını söyleyerek şunlara yer verdi;   “Ben bugün Malatya’da olmaktan sizleri burada ziyaret etmekten dolayı büyük bir memnuniyet duyuyorum.  Yapılan kongrelerde güven tazeleyen yeni dönmede sorumluluk üstlenen bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum ve Allah yardımcıları olsun.  Bugüne kadar bu görevlerde bulunan kardeşlerimiz nasıl bu bayrağı en yukarda taşıdılarsa sizin başkanlığınızda teşkilat olarak bayrağı daha da yukarda taşıyacaklarına yürekten inanıyoruz” dedi.

“MEVCUT BİNA VAR”

Malatya’da hizmet veren, Nüfus müdürlüğünün başka yerde hizmet vermesi için görüş alış verişlerinde bulunduğunu ifade eden Bakan Ağbal, mevcut bina var diyerek taşınması için gerekli talimatlarda bulunacağını ifade ederek şu açıklamalara yer verdi; “Bugün Valimizle, il Başkanımızla, Belediye Başkalarımızla konuştuk. Gerekli desteği kendilerine vereceğiz. Anladığım kadarıyla binanın başka yere taşınması mevcut. Gereken talimatları vereceğim ve oradaki bina ihtiyacının karşılanmasını süratle karşılayacağız. Mevcut elimizde şuan bina var, bir başka yerde inşallah orada ki hizmetleri yapma imkanına kavuşacağız”

“GÜÇLÜ BİR TEŞKİLATIMIZ VAR”

Ak Parti İl Başkanı Hakan Kâhtalı, Malatya teşkilatlarının güçlü olduğunu vurgulayarak şunları kaydetti;  “Ak parti il teşkilatımıza ve Malatya’mıza yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı, Malatya’nın sorunlarına vereceğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum. Malatya teşkilatı olarak hemşerilerimizde ilk günden beri ak partiye sayın cumhurbaşkanımıza büyük bir destek veriyor. Son seçimlerde yüzde 70 gibi bir destekle ve 107 bin üyemizle beraber ak partiye büyük bir destek veriyor Malatya’mız. Malatyalı hemşerilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: Bakan, Ağbal’dan, Kahtalı’ya, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı