Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 17:12
 
Battalgazi Belediye Spor Yönetimi Toplandı
Battalgazi Belediye Spor, yaptığı olağanüstü genel kurul sonrası ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, Battalgazi Belediye Spor yönetimi görev dağılımı yaparak, yeni sezon hazırlıklarına başladı.
Video Haber Haberi
Battalgazi Belediye Spor Yönetimi Toplandı

Battalgazi Belediye Spor’da yeni yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi. Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi Belediye Spor Kulüp Başkanı Hacı Ali Tankız, yönetim kurulu üyeleri ve teknik heyet katıldı. Burada konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi Belediyesi olarak sportif faaliyetlere önem verdiklerini belirterek, “Belediye hizmetlerinden bir tanesi de sportif faaliyetler. Gençliğimizi, insanımızı bazen yoğunluktan kurtarıp, o yoğun ortamın dışına almamız lazım. Veyahut da rutinin dışına almamız gerekiyor. Sporda, bunlardan bir tanesi. Battalgazi olarak 1. Amatör grupta oynuyoruz. Bu sürecin 2019-2020 sezonun Battalgazi'miz için, Malatya'mız için, insanlarımız için hayırlı olmasını Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum” diyerek, yeni yönetime başarılar diledi.

Battalgazi Belediye Spor Kulüp Başkanı Hacı Ali Tankız ise, iyi bir ekiple işe koyulduklarını belirterek, “Bu sezon hayırlı olsun. İnşallah hep beraber elimizi taşın altına koyarak çalışacağız. Yani Belediye sporumuzu daha güzel yerlere getirmek için, alt yapımızı veyahut da tesislerimizi daha iyi yerlere getirmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.  Zaten bir grupta alt yapı ile tesis olmaz ise,  o grupta başarı olması, başarılı gitmesi mümkün değildir. İlkin alt yapı ve tesislerle başladık. Zaten ileri de o kulübün başarısı kendi de gelir. Hedefimiz o” diye konuştu.  Başkan Tankız, görev bölümü yaptıkları yeni yönetim ile Battalgazi Belediye Spor’u daha iyi yerlere getireceklerini söyledi. Başkan Tankız, Battalgazi Belediye Spor’u yeni dönemde antrenör İbrahim Civan’ın çalıştıracağını kaydetti.

Battalgazi Belediye Spor’da görev dağılımı şöyle;

Hacı Ali TANKIZ-Başkan

Vahap ERDEM-İkinci Başkan

Mehmet ULAŞ-Futbol Şube Sorumlusu

Tarkan BAYRAM-Finans ve İdari İşler Sorumlusu

Kemal KORKMAZ-Altyapı Sorumlusu

Fahrettin ÖZKAYA – Sosyal İşler Sorumlusu

Şinasi EKMEKÇİ-Kulüp Müdürü ve Genel Sekreterliği

Mustafa TERCAN-Sayman

Levent MURAT-Genel Kaptan

Ramazan AYHAN-Medya İletiyim Direktörü

Erol ARIKAN-Tesisler Sorumlusu

 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Battalgazi, Belediye, Spor, Yönetimi, Toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı