Haber Detayı
08 Temmuz 2016 - Cuma 12:07
 
Bayram Huzur İçinde Kutlandı
Darende’de Bayram Huzur içinde kutlandı. İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı kutlamalarda bir konuşma yapan Eser birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Gündem Haberi
Bayram Huzur İçinde Kutlandı

Bir konuşma yağan Başkan Eser, “Bütün herkesin Ramazan Bayramını kutluyorum. Sizlerle ne kadar övünsek azdır. Sizler Herşeyin en güzeline layıksınız. Sizler birlik beraberliğin inancının güzelliklerini biliyorsunuz. Birbirlerini sevip saygı duyuyorsunuz. Bu beraberliğimizi Rabbim bozmasın. Gördüğünüz gibi Dünyanın her tarafından ateş kaynıyor. Biz ise burada mutlu ve güzel şekilde birlik ve beraberlik içinde Bayram yapıyoruz. Herşeyin en güzeline layık olan bir ilçede yaşıyoruz. İnşallah en kısa zamanda Darende’miz İstanbul’u en güzel semtlerinden bir yer gibi olacak. Biz sizlere en güzel hizmetleri vermek için hizmetkarız” dedi.

BOYRAZ: “DARENDE İLE GÖNÜL BAĞIM VAR”

İstanbul Millet vekili Osman Boyraz ise yaptığı konuşmada, “Değerli hemşerilerim hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Bayramınızı kutluyorum ve bizleri bir araya getiren muhabbetlerimizi sağlayan değerli Belediye Başkanıma teşekkür ediyorum. Mekanlar arasında sınırlar ola bilir ama gönüller arasında sala olmaz. Ben burada yaşayan Darendelilerden daha Darendeli olduğumu söyleyebilirim. Çocukluğumun geçtiği havasını soluduğum birçok yerlerinde inşatlarında çalışmışlığım vardır. İstanbul’da da birçok Darendeli ile yakın dostluklarımız vardır Darendelilerle gönül bağımız bugün olduğu gibi sonsuza dek devam edecek. İyi ki Darendelilerle beraberim” dedi.   

Kaynak: Editör: Ahmet Çakır
Etiketler: Darende’de, Bayram, Huzur, içinde, kutlandı, İstanbul, Milletvekili, Osman, Boyr
Yorumlar
Haber Yazılımı