Haber Detayı
13 Aralık 2017 - Çarşamba 08:53
 
BBP’den Gürkan’a Ziyaret
Büyük Birlik Partisi Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Abuzer Taşkıran ve yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Başkan Gürkan, “Bizler siyasi partilerimizi demokrasimizin vazgeçilmez unsurları olarak görmekteyiz” dedi.
Siyaset Haberi
BBP’den Gürkan’a Ziyaret

Büyük Birlik Partisi Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Abuzer Taşkıran ve yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, bir süre görüştü. Burada konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “BBP Battalgazi ilçe yönetimini burada görmekten mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum.  İncelik göstermişler yeni binamız için hayırlı olsun ziyareti, hem de bizleri ziyaret ederek görüş ve düşüncelerini bizlere aktarmak maksadıyla ziyaret ettiklerini belirttiler. Netice itibariyle bizler siyasi partilerimizi demokrasimizin vazgeçilmez unsurları olarak görmekteyiz. BBP’de hakikaten Türk demokrasi tarihi açısından önemli bir yeri olan ve Türkiye’nin milli birlik ve beraberlik anlamında önemli fonksiyonlar yüklenen ve önemli misyonlar yüklenen bir siyasi harekettir. Bu siyasi hareketin başı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nuda buradan rahmet ve minnetle anıyor, Allah’tan rahmet diliyorum. Bizim katılımcı belediyecilik anlayışımız içinde, belediye olarak yaptığımız hizmetler ve icraatları siyasi partiler olsun, STK’lar olsun, meslek örgütleri olsun, dernekler olsun ve bunlarla ortaklaşa şehrin yol haritası ve yön pusulasını belirliyoruz. Bu anlamda da BBP görüş ve önerileri bizim için önemlidir ve manidardır” dedi.

Büyük Birlik Partisi Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Abuzer Taşkıran ise, Battalgazi Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nın hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Sizin böyle bir binayı Battalgazi’mize ve Malatya’mıza kazandırdığınız için size ve ekibinize çok teşekkür ederiz. Hakikaten böyle bir hizmet binası Malatya’mız için dışarıdan gelen misafirlerimiz için çok muhteşem bir bina olmuş. Ekibinizin daha büyük başarılara imza atacağınızı biliyoruz. Daha öncede yapmış olduğunuz hizmetlerinizi biliyoruz ve çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” diye konuştu. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: BBP’den, Gürkan’a, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı