Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 17:35
 
Beton Santrali Tesisi Kurulacak
Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, Temmuz ayı toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Battalgazi ilçesi, Bulgurlu Mahallesi 5403 ada 1 nolu parselin beton santrali ve yapı elemanları üretim tesisi amaçlı planlanması hakkındaki karar meclisin oy birliği ile kabul edildi.
Gündem Haberi
Beton Santrali Tesisi Kurulacak

Büyükşehir Belediye Meclisi, Temmuz ayı toplantısı Çarşamba günü Malatya Büyükşehir Belediyesinde, Belediye Başkan Vekili Selim Pilten Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantının gündemini İmar ile santraller oluşturdu.

BETON SANTRALİ MECLİSTEN GEÇTİ

Battalgazi ilçesi, Bulgurlu Mahallesi 5403 ada 1 nolu parselin beton santrali ve yapı elemanları üretim tesisi amaçlı planlanması hakkındaki İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporu meclisin oyuna sunuldu. Santral projesi oy birliğiyle kabul edildi.

GAR SAHASINDAKİ BÖLGE MECLİS KARARI İLE REDDEDİLDİ

Malatya Gar Sahasını ihtiva eden 292 ada 6 nolu parsel kapsamında kalan taşınmazın 3362,78 metre karelik kısmı için hazırlanan 1/5000 ölçekli Nazım İmar Plan değişikliği hakkındaki İmar ve Bayındırlık Komisyonu’nun raporuna göre karar meclisin oy birliği ile reddedildi.Gündem ilanından sonra gündeme intikal eden konuların gündeme alınması ve mazeret dilekçelerinin okunmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Meclis Toplantısında, ağırlıklı olarak imar konuları ele alındı. Gündem maddeleri arasında bulunan bazı maddeler görüşülerek karara bağlanırken, bazı maddeler ilgili komisyonlara havale edildi. Bazı maddeler ise bir sonraki toplantıya bırakıldı.

Temmuz ayı Belediye Meclisinin II. Birleşimi 12 Temmuz Cuma günü 

Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz Ayı toplantısının II. Birleşimi 12 Temmuz Cuma günü saat 15.00’de yapmayı kararlaştırdı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: Beton, Santrali, Tesisi, Kurulacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı