Haber Detayı
15 Nisan 2016 - Cuma 20:01
 
Bir Garip İdman Hikayesi
PTT 1.Ligi ekiplerinden Alima Yeni Malatyaspor’da saat: 16.00’da yapılması planlan teknik ve taktik idman saat: 19.00’a kadar yapılmadı. Konu ilgili bir açıklama yapan Kulüp Mali İşler Sorumlusu İlyas Karaca, ‘İdmanın yapılacağını’ söyledi.
Spor Haberi
Bir Garip İdman Hikayesi

Kendi saha ve seyircisi önünde Altınordu’yu ağırlayacak olan Alima Yeni Malatyaspor, saat: 16.00’da yapılması planlanan idman, saat: 19.00’a kadar yapılmadı. Antrenmanı takip etmek isteyen gazetecilere, kulüp yetkilileri antrenmanın saat 16.00'da başlayacağını iletmesine karşın, o saatte antrenman sahasına kimse gelmedi. Daha sonra yeniden kulüp yetkililerine ulaşan gazeteciler, antrenmanın 16.30'da başlayacağını öğrendi. Saat 17.00'a kadar antrenman sahasında bekleyen gazeteciler, daha sonra Nurettin Soykan Tesisleri'nin önüne geçti. Saat: 16.00’dan beri tesislerin önünde idmanı bekleyen gazetecilerin bir anlam veremediği bu gecikmenin ‘Aslında futbolcuların bir maç alacaklarından dolayı’ gerçekleşmediği iddia edildi.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan İlyas Karaca, şunları söyledi: “Ödemelerde bir sıkıntı yok. Futbolcuların primlerini de ödedik. Primlerin bir kısmı ödendi. Futbolcuların içeride daha prim alacakları var. O da önümüzdeki hafta içerisinde parça parça ödenecek. Takım, Altınordu maçının analizini yapıyor. Çarşamba günü bir maç oynadık ve Perşembe günü takım izinliydi. O analizden sonra antrenmana çıkacaklar. Futbolcuların içeride daha prim alacakları var. O da önümüzdeki hafta içerisinde parça parça ödenecek. Takım, Altınordu maçının analizini yapıyor. Çarşamba günü bir maç oynadık ve Perşembe günü takım izinliydi. O analizden sonra antrenmana çıkacaklar” dedi.

Kaynak: Editör: Mehmet Yeler
Etiketler: PTT, 1Ligi, ekiplerinden, Alima, Yeni, Malatyaspor’da, saat, 1600’da, yapılması,
Yorumlar
Haber Yazılımı