Haber Detayı
13 Mayıs 2017 - Cumartesi 17:54
 
Bu Maçlara Kalp Dayanmaz
Antalya ve İstanbul'da yarın oynanacak Spor Toto 3. Lig Play-Off finallerine ilişkin organizasyon toplantıları, İstanbul'da yapıldı. Toplantıda bilet fiyatlarının 5 TL olmasına karar verilirken, iki final maçı ise yarın tarafsız sahada oynanacak.
Spor Haberi
Bu Maçlara Kalp Dayanmaz

Antalya ve İstanbul'da yarın oynanacak Spor Toto 3. Lig Play-Off finallerine ilişkin organizasyon toplantıları, İstanbul'da yapıldı. Toplantıda bilet fiyatlarının 5 TL olmasına karar verildi. Antalya Stadyumu'nda oynanacak Altay-Kocaelispor müsabakasında Altay Kulübü taraftarlarının Batı ve Güney tribünlerinde, Kocaelispor Kulübü taraftarlarının ise Doğu ve Kuzey tribünlerinde yer almaları kararlaştırıldı. Altay taraftarına ayrılan biletler, 1914 Lisanlı Ürün Satış Mağazası, Altay 1914 Taraftarlar Derneği Ofisi ve İzmir Atatürk Stadı gişelerinde; Kocaelispor taraftarına ayrılan biletler ise Kocaeli İl Merkezi'nde kulüp tarafından belirlenecek noktalarda satılacak. Her iki kulüp için de kalan biletler maç günü Antalya Stadyum gişelerinden satışa sunulacak. Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak Sakaryaspor A.Ş.-Diyarbekir Spor A.Ş. müsabakasında Sakaryaspor A.Ş. Kulübü taraftarlarının Doğu Tribünü'nde, Diyarbekir Spor A.Ş. Kulübü taraftarlarının ise Batı Tribünü'nde yer almaları kararlaştırıldı. Sakaryaspor A.Ş. taraftarına ayrılan biletler, Sakarya Atatürk Stadyumu'nda ve Atatürk Olimpiyat Stadı'nda, Diyarbekir Spor A.Ş. taraftarına ayrılan biletler ise Diyarbakır Seyrantepe Spor Kompleksi'nde ve Atatürk Olimpiyat Stadı'nda satılacak. Öte yandan tüm merkezlerde bilet satışlarına başlandı.

“Finalistler Saha Çıkıyor”

Buna göre yarın saat: 15.00’te İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı Sakaryaspor A.Ş. - Diyarbekir Spor A.Ş.  karşı karşıya gelecek.

Yarın saat: 19.00’da Antalya Arena Stadyumunda ise Altay – Kocaelispor karşı karşıya gelecek.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Faruk Ünlü
Etiketler: Bu, Maçlara, Kalp, Dayanmaz,
Yorumlar
Haber Yazılımı