Haber Detayı
02 Kasım 2017 - Perşembe 09:40
 
Bülent Avşar Adaylığını Açıkladı
Malatya Milliyetçi Harekât Partisi (MHP) İl Başkanlığı için 5 Kasım'da yapılacak olan seçim ile ilgili Bülent Avşar, MHP 12.Olağan İl Kongresine adaylığını açıkladı.
Siyaset Haberi
Bülent Avşar Adaylığını Açıkladı

MHP 12.Olağan İl Kongresi için Bülent Avşar, MHP İl binasında adaylığını resmen açıkladı. 5 Kasım’da yapılacak seçim ile ilgili açıklama yapan Avşar,  MHP’nin iktidarı yerelde ve genelde muktedir etmek için il başkanlığına aday olduğunu söyledi.

MHP il binasında basına konuşan Avşar, “MHP’nin kuruluş ve ilkelerinin 2. Maddesinde de belirtildiği üzere meşruiyeti milli irade olan, insan odaklı seviyeli, ilkeli, dürüst bir siyaset anlayış ile adaleti ve hakkaniyeti esas alan bir yönetim anlayışını tesis edebilmek için Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığına adayım. Malatya’mızın sosyal, iktisadi, sağlık, eğitim ve diğer alanlardaki sorunlarını Milliyetçi Hareket Partisi olarak siyasi zeminde çözüme ulaştırabilmek için il başkanlığına adayım” dedi.

“KAYBEDENİ OLMAYACAKTIR”

Kongrede kaybedenin olmayacağını dile getiren Avşar, şöyle konuştu: “5 Kasım 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Kongremizin asla kaybedeni olmayacaktır. Ülkücü terbiye ile gerçekleşecek kongremizde ben ve çalışma arkadaşlarımız mevcut il başkanımızın karşısında en iyisini Malatya'mıza ve tüm üyelerimize en hayırlısını arzu etmek adına çıkacağız.”

Avşar, Rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş'in Sözlerini de paylaşarak,"Yufka Yürekliler İle Yol Yürünmez" ifadesini kullandı. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Bülent, Avşar, Adaylığını, Açıkladı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Bülent Avşar Adaylığını Açıkladı
Yorumlar
Haber Yazılımı