Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 14:50
 
Çalık'a Gazetelerin Sıkıntıları İletildi
AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemize ziyaret gerçekleştirdi.
Video Haber Haberi
Çalık'a Gazetelerin Sıkıntıları İletildi

10 Ocak çalışan gazeteciler günü vesilesiyle gazetemize ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık'dan ziyaret gerçekleşti. Çalık'ı yönetim kurulu üyelerinden Kemal Deniz ile M. Duran Özkan karşıladı. Ziyarette, basının içerisinde bulduğu sıkıntılar iletildi.

 Ziyarette ilk olarak gazete yönetimi adına konuşan, gazete yönetim kurulu üyesi M. Duran Özkan; "Çalışan gazeteciler günü vesilesiyle bugün bizleri AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ziyaret etti. Bu nazik ziyaretinden dolayı da kendisine teşekkür ediyoruz" diyerek, gazetede kullanılan kağıt giderlerinin gazetelere ağır bir yük getirdiğini ifade ederek, maliyetlerin düşürülmesi noktasında hükümetten destek istedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise; "Basın emekçilerine, çalışanlarına teşekkür ediyorum. Malatya'mız, memleketimiz için milletin gözü, kulağı olan tüm gazetecilerimize teşekkür ediyoruz. Tüm çalışan gazetecilerimizin bu gününü kutluyorum. En iyi günler hep mutlulukla, sevgiyle coşkuyla geçsin diliyorum. İnşallah her yaptığı haber Türkiye'nin başarısı, milletimizin mutluluğu ve huzuru olur. Allah onlara kötü haber yaptırtmasın inşallah. Onların iyi haberler yapmasına da biz siyasiler olarak vesile olalım. Hem hizmetler, hem yatırımlar, hem de güzelliklerle milletimizi buluşturalım. Emeklerinize ve yüreklerinize sağlık" İfadelerinde bulundu.

Kaynak: Editör: Hüseyin Canbay
Etiketler: Çalık'a, Gazetelerin, Sıkıntıları, İletildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı