Haber Detayı
08 Şubat 2018 - Perşembe 15:25
 
Çalık’tan Anlamlı Ziyaret
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Uzman Çavuş Volkan Uçar’ı da evinde ziyaret ederek, terör örgütleriyle mücadeleye devam edeceklerini belirtti.
Yaşam Haberi
Çalık’tan Anlamlı Ziyaret

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık,  Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Uzman Çavuş Volkan Uçar’ı ziyaret etti. Beraberinde Büyükşehir belediye Başkanı Ahmet Çakır ve AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ile birlikte ziyarette bulunan Çalık, “Kahraman askerimiz, kahraman milletimizle tarih yazıyor. Tarih sizi yazacak. Arkadaşların yaralanmasına, şehit olmasına rağmen tekrar gideceksin. El-Bab’da Fırat Kalkanı Operasyonu ile tarih yazdınız. Oradaki terör örgütlerinin tamamını temizleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Harekatta görev yaptığını belirten Volkan Uçar ise bölgede teröristlerin haince saldırılar yaptığını belirterek, tedavisinin bitmesinin ardından saldırıda yaralanan asker arkadaşlarını GATA’da ziyaret edip, tekrar harekata katılmak için birliğine döneceğini söyledi.

Uçar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederek, vatandaşların kendilerine destek vermesinin büyük bir moral olduğunu da söyledi. Çalık, konuşmaların ardından Uçar ve ailesine Türk bayrağı hediye etti. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Çalık’tan, Anlamlı, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı