Haber Detayı
29 Ocak 2018 - Pazartesi 17:13
 
“Canımızla Olmazsa, Kanımızla Desteğiz”
Memur- Sen, Eğitim Bir-Sen kadın Komisyonu tarafından, “Zeytin dalı” harekatına destek amaçlı, bugün kan bağışı kampanyası yapılacak.
Video Haber Haberi
“Canımızla Olmazsa, Kanımızla Desteğiz”

Memur- Sen, Eğitim Bir-Sen kadın Komisyonu üyeleri, TSK’nın Afrin’de yaptığı ‘Zeytin Dalı’ operasyonuna destek amaçlı, bugün kan bağışı kampanyasının startını verecek. Battalgazi ilçesi Çöşnük mahallesinde bulunan Avni Kiğılı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapılacak olan kan bağışı kampanyası, saat: 11.00’de başlayacak.

‘Canımızla olmasa kanımızla, Afrin’de teröristlerle çatışan askerimize destek oluruz’ diyen Okul Müdüresi ve Memur- Sen Eğitim, Bir-Sen kadın Komisyonu başkanı Nurhan Bilici, “Zeytin Dalı Harekatına destek amaçlı, okulumuzda kan bağışı kampanyası başlatmak istedik. Canımızla orada olamıyoruz ama kanımızla olalım istedik. Bu kampanyamız Memur-Sen, Eğitim Bir- Sen kadın Komisyonu Başkanı olarak tüm sendikamızın desteğiyle yapılmaktadır.  Aynı zamanda okulumuz öğretmen ve idarecileri de bu kampanyaya destek olacaklar. Kampanyamızı bölgemizde de duyurduk. Muhtarımızla da iletişime geçtik ve kendisi çevremizde kan bağışı yapabilecek insanların katılması için gerekli girişimlerde bulundu. İnşallah, Allah'tan bir şey olmazsa bugün saat 11.00 ile 16.00 arasında, okulumuzun girişinde Kızılay'ın kan bağışı kampanyasına başlatacağız. Duyarlı tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Kan bağışı bizim için gerçekten önemli. Şu anda Kızılay'ın da biliyorsunuz Afrin'de ‘Zeytin Dalı’ operasyonuyla askerimizin bulunduğu her yerde Kızılay’ımız var. Onların bu varlıklarını bizim de bu şekilde bir desteğimiz olsun istiyoruz.  İnşallah güzel sonuçlar bekliyoruz” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: “Canımızla, Olmazsa,, Kanımızla, Desteğiz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı