Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 18:37
 
Cem Yılmaz Esprileriyle Kırdı Geçirdi
Usta komedyen Cem Yılmaz 8. Malatya Film Festivali kapsamında sinemaseverlerle bir araya geldi. Ünlü komedyen yaptığı esprilerle Malatyalı hayranlarını gülme krizine soktu.
Yaşam Haberi
Cem Yılmaz Esprileriyle Kırdı Geçirdi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz 8. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında Malatya’ya geldi. Festivalin açılış gününde 'Komedi Kuşağı'nda “Arif V 216” filminin gösteriminin ardından sevilen komedyen bir AVM’de Malatyalı sinemaseverlerle buluştu. Hayranları Cem Yılmaz’ın filmi “Arif V 216”ya yoğun ilgi gösterdi. Saatler öncesinden filmin gösterime gireceği salonun önünde kuyruklar oluşturan sinemaseverler filmi büyük bir beğeni ile izledi. 
Film gösteriminin ardından Cem Yılmaz yoğun alkışlar eşliğinde salona girdi. Hayranlarının sevgisine alkışla karşılık veren usta komedyen daha sonra kendisine yöneltilen soruları cevaplandırdı. Festivale davet edildiği için çok mutlu olduğunu kaydeden Cem Yılmaz, festivalin her geçen gün daha da büyüdüğünü söyledi. 
Yazdığı filmlerin hikayesini anlatan Yılmaz, karakterlerin yansıttığı özelliklerden filmlerde verilmek istenen mesajlara kadar birçok konu hakkında samimi açıklamalarda bulundu. 
Konuşması sırasında yaptığı esprilerle salondakileri kırıp geçiren Cem Yılmaz, festivalde Şener Şen’e ödül vereceğini hatırlatarak bunun kendisi için bir onur olduğunu kaydetti. 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Cem, Yılmaz, Esprileriyle, Kırdı, Geçirdi, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Cem Yılmaz Esprileriyle Kırdı Geçirdi
Yorumlar
Haber Yazılımı