Haber Detayı
10 Eylül 2019 - Salı 14:48
 
Çevre yolunda lambalar hiç kapanmıyor
Çevreyolunun İnönü Üniversitesi ile Bostanbaşı arasında kalan bölümünüde, yolun iki tarafındaki lambalar sürekli yanıyor. Vatandaşın ilgilileri aramasıda durumu değiştirmiyor.
Gündem Haberi
Çevre yolunda lambalar hiç kapanmıyor

Çevre yolunun İnönü Üniversitesi’nden  Bostanbaşı’na kadar olan bölümünde  son iki gündür lambalar geceli gündüzlü yanıyor.
Vatandaşlar,  186’yı çevirmekten bıktığını, telefona cevap veren görevlinin “ilgileneceğiz” sözüne rağmen iki gündür durumun değişmediğini ve 48 saat boyunca lambaların sürekli yandığına şahit olduklarını belirtiyorlar.
İsminin Aydın olduğunu ifade eden vatandaş; “Her şeyden önce bu bir milli servettir. Neden ilgisiz davranılır. Her aramamızda ilgileniyoruz diyorlar, aradan saatler geçiyor lambalar hala yanıyor. Bu boşa giden elektriğin mutlaka bir faturası olacaktır. Yazık değil mi vatandaşa.  Her şeyden önce ekonomik olarak zor bir dönemden geçen ülkenin milli servetine yazık değil mi?” şeklinde konuşuyor.
Geceli gündüzlü 48 saattir yanmakta olan lambalardan birçok duyarlı vatandaş şikayetçi olurken, gerek 186’yı arayarak, gerekse merkezdeki elektrik dağıtım birimine giderek durumu izah ettiklerini ancak görevlilerin sadece not aldıklarını, saatler sonrası lambaların hala yandığını ifade ediyorlar.

Kaynak: Editör: Servet Bozan
Etiketler: Çevre, yolunda, lambalar, hiç, kapanmıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı