Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 14:20
 
CHP, Malatya’daki Adaylarını Yarın Açıklıyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanlığı, yerel seçim çalışmalarında sona yaklaştı. CHP, yarın gerçekleştireceği Parti Meclis toplantısının ardından Malatya’daki il ve ilçe belediye başkan adaylarını kamuoyuna açıklayacak.
Siyaset Haberi
CHP, Malatya’daki Adaylarını Yarın Açıklıyor

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 31 Mart 2019’da yapılacak olan Yerel seçimlerde Belediye Başkan adaylarını belirlemek için yapılan çalışmalar, hummalı şekilde devam ediyor. Aday belirleme çalışmalarında sona yaklaşan CHP Malatya İl Başkanlığı, yarın gerçekleştireceği parti meclisi toplantısının ardından Malatya’daki adaylarını kamuoyu ile paylaşacak. Toplantıda birçok il ve ilçe belediye başkan adayları netlik kazanırken, Malatya için kesinleşecek isimler şu şekilde;

HEKİMHAN: Turan Karadağ, AKÇADAĞ: Mustafa Korkmaz, DOĞANŞEHİR: Mehmet Bayram, KULUNCAK: Mustafa Yıldız, ARGUVAN: Mehmet Kızıldaş, YAZIHAN: Niyazi Akıncı ve BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI için ise Soner Gökçe’nin ismi açıklanacak.

Öte yandan CHP’nin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için açıklayacağı Soner Gökçe’ye, yarın saat: 17.45’te parti üyeleri tarafından Çiftlik yakınlarında bir karşılama programı düzenlenecek. Programa Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın da katılımı bekleniyor.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: CHP,, Malatya’daki, Adaylarını, Yarın, Açıklıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı