Haber Detayı
14 Kasım 2018 - Çarşamba 14:53
 
“Çitayı Daha Da Yükselteceğim”
2019 Yerel seçimlerde AK Parti’den geçtiğimiz günlerde aday adaylığını açıklayan eski Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Muzaffer Karakuş, gazetemiz Malatya Söz’ü ziyaret etti. Karakuş, “Bilgi ve birikimim ile Battalgazi’de hizmet çitasını daha da yukarılara taşıyacağım” dedi.
Video Haber Haberi
“Çitayı Daha Da Yükselteceğim”

Bir dönem Battalgazi Belediye Başkan yardımcılığı görevi de yapan ve 2019 Yerel seçimlerde AK Parti’den aday adayı olan Muzaffer Karakuş, gazetemiz Malatya Söz’ü ziyaret etti. Karakuş’u gazetemiz yönetim kurulu üyelerinden M.Duran Özkan karşıladı.

Ziyarette duyduğu memnuniyet dile getiren Özkan, “2019 Yerel seçimleri için AK Parti’den aday adaylığını açıklayan Muzaffer Karakuş’a bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yapmış olduğu başvuru Malatya Battalgazi ilçemize hayırlı olmasını dilerim. Bu yarışta Allah utandırmasın. Başarılı olmasını diliyorum” dedi.

 

 

 

“BEN ODAKLI DEĞİL, BİZ ODAKLI ÇALIŞACAĞIZ”

Aday gösterilip ve Belediye başkanı seçilmesi halinde Battalgazi’ye hizmet için var gücüyle çalışacağını ifade eden Karakuş ise “AK Parti Belediye Başkanı aday adaylığına müracaatımızı yaptık. Bu vesileyle Malatya Söz gazetesini ve çalışanlarını ziyaret ettik. Bilgi ve birikimim ile ilçemize hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız. Mevcut Belediye Başkanının yapmış olduğu hizmetler var. Bu hizmetleri daha da yukarılara taşımak istiyorum. Yapmış olduğumuz projelerimiz var. Mevcut yönetim içerisindeyiz ve beraber hizmet ediyorduk. Mevcut başkanda elinden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştı.  Biz çıtayı daha da yükseltmek için, birlik beraberliği sağlamak için, ben değil biz odaklı çalışmak için böyle bir şeye müracaat etmiş olduk” ifadelerini kullandı.

MUZAFFER KARAKUŞ KİMDİR?

1962 Malatya merkez doğumlu olup, ilk ve ortaokulu Orduzu’da, Liseyi Battalgazi Tarım Meslek Lisesinde, Yüksekokulu Anadolu Üniversitesi’nde okudu. 1980 yılında Teknik Ziraat Müdürlüğünde göreve başladı. 27 yıl çeşitli birimlerde görev yaptı. 2014 mahalli seçimlerinde Battalgazi Belediyesi meclis üyesi olarak seçildi. Battalgazi Belediye Meclisinin onayı ile Belediye Başkan Yardımcılığı görevine seçildi. Şuanda serbest ticaret yapan Muzaffer Karakuş, evli ve 3 çocuk babası.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: “Çitayı, Daha, Da, Yükselteceğim”,
Yorumlar
Haber Yazılımı