Haber Detayı
03 Haziran 2016 - Cuma 10:06
 
Darende’de Miniklerden Yılsonu Etkinliği
Irmaklı İlköğretim Okulu öğrencileri yılsonu gecesinde velilerine ve öğrenci arkadaşlarına unutulmaz bir yılsonu yaşattılar.
Çocuk Haberi
Darende’de Miniklerden Yılsonu Etkinliği

Okul Müdürü Hasan Gazi Şentürk yaptığı konuşmada, “Bu gecenin haklı gururunu yaşıyoruz” dedi. Şentürk, ayrıca, “Bu gecenin haklı gururunu yaşayan kalpleri heyecanla çarpan siz velilerimizi, öğrencilerimizi ve yakınlarını tebrik ediyorum. Emanet olarak aldığımız değerli evlatlarımızı bir ebeveyn olarak öğretmenlerim ve personelim ile hizmet ederek onların kendinden emin ve ne istediğini bilen hedefleri için cesaretle hareket eden bilgili, görgülü, yaşamı seven, yaşatmayı görev bilen, sevgi dolu, milli ve manevi değerler bağlı bireyler olarak sizlere büyük bir mutluluk ve heyecan tekrar taktim ediyorum. Sayın veliler Türkiye genelinde 8 sınıf öğrencilerine yapılan TEOG sınavında okulumuz 71 puan ortalamasıyla Türkiye, Malatya ve Darende ortalamasının çok üzerinde olup İlçemizde Devlet okullarında birinci sırada yer almıştır. Huzurunuzda bu başarıda emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Öğrencilerin birbirinden güzel ve anlamlı gösterilerinin sergilendiği yılsonu gecesine Milli Eğitim Müdürü Fevzi İnce, Okul Müdürleri, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. 

Kaynak: Editör: Ahmet Çakır
Etiketler: Irmaklı, İlköğretim, Okulu, öğrencileri, yılsonu, gecesinde, velilerine, öğrenci
Yorumlar
Haber Yazılımı