Haber Detayı
30 Mayıs 2016 - Pazartesi 10:48
 
Darende’ye Hayran Kaldılar
Darende’nin tarihi ve turistlik yerlerini gezmek için Adana’dan gelen Gıda Toptancıları Derneği üyeleri Darende’ye hayran kaldı.
Turizm Haberi
Darende’ye Hayran Kaldılar

Ziyaret sırasında konuşan, Gıda Toptancıları Derneği Başkanı Kazım Bozan;  “Adana Gıda Toptancılar Derneği olarak Darende’yi ziyarette bulunduk ziyaretimizin sebebi tamamen Darende’yi tanımaktır. Biz yıllardır Darendelilerle iç içe büyüdük bizlerden manevi Darendeli olduk. Bunu burada resmileştirmeye geldik. Bereketle yağmurla birlikte geldik. İnşalleh ayağımız Darende’ye uğurlu ve bereketli gelir bildiğiniz gibi Çukurova’da binlerce Darendeli var biz ticareti Darendelilerden öğrendik ve aramızdaki ciddi dostluklardan dolayı bugün buradayız. Darendeliler, sıcakkanlılığını her yerde hissettiriyorlar. Kaymakam Ali Türk olsun Belediye Başkan yardımcısı Durmuş Doğan olsun bizlerle çok ilgilendiler. Adana’dan gelen tüm arkadaşlar adına herkese teşekkür ediyorum dedi. Bozan Darende Tarihi ve Turistlik yerleri ile bölgenin cazibe merkezi olduğunu gördük ve hayran kaldık. İnşallah en kısa zamanda yine geleceğiz” dedi.

40 kişilik ekiple Darende’ye gelen Adana Gıda Toptancıları Derneğinin ziyaretine DASEV yönetim kurulu üyesi Mehmet Sungur ve Adana Darendeliler Derneği Başkanı Osman Çokyaşar katıldı.  

Kaynak: Editör: Ahmet Çakır
Etiketler: Darende’nin, tarihi, turistlik, yerlerini, gezmek, için, Adana’dan, gelen, Gıda,
Yorumlar
Haber Yazılımı