Haber Detayı
27 Eylül 2016 - Salı 18:45
 
DSİ 92. Şube Müdürü Tüfekci Başkan Gürkan’ı ziyaret etti
DSİ 92. Şube Müdürü Arif Tüfekci, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a iadeyi ziyarette bulundu. Ziyarette, Battalgazi Belediyesi ve DSİ ortak çalışmaları konuşuldu.
Gündem Haberi
DSİ 92. Şube Müdürü Tüfekci Başkan Gürkan’ı ziyaret etti

DSİ 92. Şube Müdürü Arif Tüfekci, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti. İadeyi ziyarette bulunduğunu belirten Tüfekci, “Yeni çalışmalarımız hakkında bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Süleyman müdürle birlikte DSİ hizmet binası inşaat alanını gidip gezdik ve yerinde incelemelerde bulunduk. Şu an için çalışmalarında başarılar diliyorum. Bundan sonra birlikte çalışacağız. Yoğun ve hızlı bir şekilde memleketimize faydalı olmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gürkan, “Daha önce biz kendilerini ziyaret etmiştik ve çalışmaları konusunda, göreve atamaları noktasında başarı dileklerinde bulunmuştuk. Zaten biz DSİ ile ortak bir çalışma içerisindeyiz. Hem hizmet binalarımızın ortak olması ki, şu anda biz orada bir hizmet binası yapıyoruz, diğer taraftan da DSİ yeni hizmet binasının yapılması sürecini müdürümüzle birlikte eş güdümlü olarak götürüyoruz. Müdürümüzün özellikle bizim çalışmalarımızdaki destekleri, önümüzdeki engelleri kaldırması noktasındaki hassasiyetinden dolayı da kendilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca Malatya içinde kendisinin hakikaten güzel bir şans olduğuna inanıyorum. Malatya’ya DSİ yatırımlarının daha rantabl şekilde aktarılması noktasında, yapılan işlemlerin ve işlerin daha hızlı noktalanması konusunda Arif bey büyük gayret ve çaba göstereceğine inanıyorum. Biz de yerel yöneticiler olarak Arif beyin başarılı olması ve bu çalışmaların daha hızlı ivme içerisinde yürütülmesi noktasında elimizden gelen gayreti yerel yönetim olarak kendisine sunma çabası ve gayreti içerisinde olacağız” diye konuştu.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: , DSİ, 92, Şube, Müdürü, Arif, Tüfekci, Battalgazi, Belediye, Başkanı, Selahatti
Yorumlar
Haber Yazılımı