Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 13:00
 
Eker, Sağlık Hizmetleri Haftasını Kutladı
Malatya Huzur Sağlık Sen Başkanı Hayrettin Eker,"Sağlık Hizmetlerinde çalışan tüm arkadaşlarımızın Sağlık Hizmetleri Haftasını en içten dileklerimle kutlar başarılarının devamını dilerim" dedi.
Sağlık Haberi
Eker, Sağlık Hizmetleri Haftasını Kutladı

Sağlık haftası vesilesiyle bir açıklama yapan Malatya Huzur Sağlık Sen Başkanı Hayrettin Eker, sağlık çalışanlarının önemli bir görev ifa ettiklerine vurgu yaptı.

Eker açıklamasında şunları söyledi; "112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada: Her türlü zor şartlarda görevlerini fedakarca ve başarı ile yerine getiren Hastane öncesi acil sağlık hizmetlerinde görev yapan doktor, paramedik, acil tıp teknisyeni ve ambulans sürücülerinin, hayatlarını can kurtarmaya adamış kahramanların haftası olarak nitelendiriyoruz insana vermiş oldukları bu kutsal hizmet her türlü takdirin üzerindedir. Ayrıca görevleri sırasında canlarını hiçe sayarak can kurtarmayı görev sayıp 112 Sağlık Hizmetlerinde şehit olmuş arkadaşlarımızın da Ruhları şad olsun. Mekânları cennet olsun.112 Sağlık Hizmetlerinde çalışan tüm arkadaşlarımızın Sağlık Hizmetleri Haftasını en içten dileklerimle kutlar başarılarının devamını dilerim"

Kaynak: Editör: Servet Bozan
Etiketler: Eker,, Sağlık, Hizmetleri, Haftasını, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı