Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 09:11
 
Erkoç’dan MGTC’ye Ziyaret
Malatya Ticaret ve sanayi odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü vesilesi ile Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular cemiyeti (MGTC)’ye ziyaret gerçekleştirdi.
Video Haber Haberi
Erkoç’dan MGTC’ye Ziyaret

Malatya Ticaret ve sanayi odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular cemiyeti (MGTC)’ye ziyaret etti. Çalışan Gazetecilerin günlerini kutlamak maksadıyla gerçekleştirilen ziyarette, TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç’u, MGTC Başkanı Kemal Deniz ve MGTC yönetimi karşıladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MGTC Başkanı Kemal Deniz, “10 Ocak Çalışan gazeteciler gününde, TSO Başkanımız Hasan Hüseyin Erkoç, bey bizleri ziyaret etti. Bizlerde, bütün basın mensuplarının, namında kendisine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Sayın Başkanımızın çalışmalarını sürekli takip ediyoruz ve çalışmalarını başarılı buluyoruz” dedi.

TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ise Çalışan gazetecileri gününü kutlayarak; “ Basın, bir ülkenin gelişmesinde, üzerine ciddi görevler düşen ve yükleri sırtlayan bir görev. Bu görev bilinci bu arkadaşlarımız, zor şartlar altında çalışıyor. Toplumu bilinçlendirme noktasında ciddi bir görevi gerçekleştirmiş oluyorlar. 10 Ocak Gazeteciler günü nedeniyle bütün çalışan gazetecilerin bu gününü kutluyorum”ifadelerinde bulundu. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: Erkoç’dan, MGTC’ye, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı