Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 17:53
 
Gazetemiz Yönetiminden Başkan Güder'e Ziyaret
Gazetemiz Yönetim Kurulu üyeleri tarafından, 31 Mart Yerel seçimlerde Battalgazi Belediye Başkanlığına seçilen Osman Güder'e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.
Video Haber Haberi
Gazetemiz Yönetiminden Başkan Güder'e Ziyaret

Yerel seçimlerin bitmesi ile birlikte Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda da gazetemiz yönetim kurulu tarafında da Battalgazi Belediye Başkanlığına seçilen Osman Güder'e ziyaret gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Üyelerinin tebriklerini kabul eden Başkan Güder, ilçede yapılack çalışmalar için istişareye önem vereceklerinin vurgusunu yaptı.  

Ziyaretten İçin gazete yönetimine teşekkür eden Güder Şunları söyledi; "Tebrikler arasında Malatya Söz Gazetesi yönetim kurulu üyelerinden, kıymetli ağabeyim diye tabir ettiğim Duran Özkan, Öğretmenliğimiz yapmış olan Kemal Deniz, yine Bayram Osmanlıoğlu ağabeyimiz bizleri ziyaret etti. Kendilerine bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Her birini uzun süreden beri tanımaktayım. Siyasete başladığımız ilk günden beri, tanıdığımız, hukukumuz olan ağabeylerimiz. Kendilerine bu güne kadar, sergilemiş oldukları duruştan dolayı tebriklerimizi, teşekkürlerimi sunuyorum. Battalgazili vatandaşlarıma da teşekkür ediyorum. Battalgazi'de 70.26 oyla bizleri belediye başkanlığına layık görmelerinden dolayı şükranlarımı ifade ediyorum. İnşallah bizlerde bize oy veren ve beklenti içerisinde olan vatandaşlarımızın, beklentilerini karşılama adına elimizden geleni yapacağız. Tabi bunları yaparken de, STK' larımız, basımız olsun, bunlar toplumun ana unsurlarıdır, bu unsurlarla istişare ederek, uygulayarak inşallah hizmet etmeye devam edeceğiz. kapımız, kulağımız, gözümüz herkese açık olacak. Bununla birlikte bir yönetim sergileyeceğimizi ifade ediyorum"

Kaynak: Editör: Onay Ozan
Etiketler: Gazetemiz, Yönetiminden, Başkan, Güder'e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı