Haber Detayı
13 Şubat 2018 - Salı 14:58
 
“Genel Başkanımıza Söz Verdik”
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi, bütün İl ve İlçe Başkanlarını Antalya’da buluşturdu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Başkanlığında istişare toplantısı yapıldı. Toplantıya Malatya Teşkilatı katıldı.
Video Haber Haberi
“Genel Başkanımıza Söz Verdik”

Antalya’nın Manavgat ilçesinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Başkanlığında yapılan istişare toplantısında, Malatya il teşkilatı tam kadro katıldı. MHP İl Başkanı Bülent Avşar, yaptığı açıklamada Genel Başkan Bahçeli ile ikili görüşmeler yaptığını belirtti. Bahçeli, Toplantıda Malatya’dan beklentilerinin yüksek olduğunun ifade edildiği belirtildi.

“BAŞKANIMIZA SÖZ VERDİK”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya gelen Avşar, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Antalya’da 9, 10, 11 Şubat tarihlerinde düzenlenen İl ve İlçe Başkanları toplantısında bizde Malatya teşkilatı ile birlikte katılım sağladık. Partimizin 81 İl ve 957 İlçe başkanları ile bir araya geldik. Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli yaklaşan yerel genel seçimlerden parti yöneticilerini bilgilendirerek nasıl bir strateji izleyeceğimizi bizlere aktardı. Genel Başkanımız ve yardımcıları ile birlikte bir takım görüşmelerimiz oldu. Malatya’nın sorunları hakkında bilgi alışverişi yaptık kendileriyle. Bu seçimde Malatya’yı şaha kaldıracağımızı Belediye Başkanları ve Milletvekilleri çıkaracağımızı akabinde üstün başarı göstereceğimize dair Sayın Genel Başkanımıza liderimize söz verdik” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: “Genel, Başkanımıza, Söz, Verdik”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“Genel Başkanımıza Söz Verdik”
Yorumlar
Haber Yazılımı