Haber Detayı
09 Ağustos 2018 - Perşembe 16:54
 
Gönüllerince Bir Gün Yaşadılar
Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi, gençlerin sosyal ve kültürel aktivitelerini arttırmak amacıyla üyelerini Orduzu Tabiat Parkı'nda Gençlik Pikniğinde buluştular. Gençlik Meclisi üyeleri, gerçekleştirilen programda eğlenceli bir gün geçirdi.
Yaşam Haberi
Gönüllerince Bir Gün Yaşadılar

Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi, gençlerin sosyal ve kültürel aktivitelerini arttırmak amacıyla üyelerini Orduzu Tabiat Parkı'nda Gençlik Pikniğinde buluştu. Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu Üyesi Yunus Tosik, Gençlik Meclisi olarak sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemeye gayret gösterdiklerini ifade ederek "Gençlik meclisi üyelerinin bir arada eğlenceli ve verimli bir gün geçirmeleri adına Orduzu Tabiat Parkına piknik düzenledik. Arkadaşlarımız bir birbirinden farklı etkinlikler ile keyifli bir gün geçirdiler" dedi. Düzenlenen etkinliklere katılmak isteyen bütün gençleri Kent Konseyi Gençlik Meclisine beklediklerini ifade eden Tosik,"Bize bu imkanları sunan Malatya Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Çobanoğlu'na çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Gençlik Meclisi Üyesi Hacer Akkuş, düzenlenen programdan duyduğu memnuniyeti ifade ederek" Çocukken oynadığımız oyunları tekrar hatırlamak ve oynamak bizleri oldukça heyecanlandırdı. Bizlere bu imkanı sunan Kent Konseyi Genel Sekreterliğine çok teşekkür ediyorum" dedi

Gün boyunca gönüllerince eğlenen gençler, voleybol, futbol oynadılar, develeme (topaç), yumurta taşıma, yoğurt yeme, elma kapmaca gibi geleneksel oyunların yanı sıra faytona ve deniz bisikletine binerek eğlenceli bir gün yaşadılar. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Gönüllerince, Bir, Gün, Yaşadılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı