Haber Detayı
03 Nisan 2019 - Çarşamba 17:14
 
Gürkan, Bürokratların İstifasını İstedi
31 Mart Yerel seçimlerinin ardından Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığına Seçilen Selahattin Gürkan,'Rahat Çalışma imkanı yakalayabilmek' amacıyla Genel Sekreter ile tüm üst düzey yöneticiler ve Şirket Müdürlerinin istifasını istediği iddiaları Malatya Gündemine bomba gibi düştü.
Gündem Haberi
Gürkan, Bürokratların İstifasını İstedi

GENEL SEKRETERİ YANINA ÇAĞIRDI

31 Mart mahalli idareler seçimleri ile birlikte Görevi Hacı Uğur Polat'tan devralacak olan Selahattin Gürkan, Malatya Büyükşehir Belediyesinde görev yapan üst Düzey yöneticilerin istifalarını istediği iddiaları gündeme yansıdı. Kulislerde dolaşan bilgilere göre Gürkan, Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterini yanına çağırarak, Büyükşehir'de görev yapan ne kadar üst düzey yetkili ve şirket müdürü varsa istifalarını istediği söylendi.

 MERAK KONUSU

 31 Mart Mahalli yerel seçimlerde büyük bir oy farkı ile Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Selahattin Gürkan'ın Mazbatasını almadan ve makam koltuğuna oturmadan, rahat çalışma imkanı sağlamak ve Malatya'ya getirilebilecek hizmetleri daha iyi yerine getirebilmek için yaptığı İfade edilen 'İstifa' çıkışı, Malatya Kamuoyuna bomba gibi düştü. Malatya Büyükşehir yeni başkanının, tekrar istifasını istediği bürokratlarla çalışıp çalışmayacağı da merak konusu oldu.

 

 

Kaynak: Editör: Onay Ozan
Etiketler: Gürkan,, Bürokratların, İstifasını, İstedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı