Haber Detayı
10 Ocak 2018 - Çarşamba 18:31
 
Gürkan’dan CHP’ye Ziyaret
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, CHP İl Başkanı Enver Kiraz’a, CHP Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Bahattin Öner’e ve CHP Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Av. Ahmet Pektaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Yaşam Haberi
Gürkan’dan CHP’ye Ziyaret

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, CHP İl Başkanı Enver Kiraz’ı, CHP Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Bahattin Öner’i ve CHP Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Av. Ahmet Pektaş’ı ayrı ayrı ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

İlk olarak CHP İl Başkanı Enver Kiraz’ı ziyaret eden Başkan Gürkan, CHP İl Başkanı Kiraz’a görevinde başarılar dileyerek, “Değerli il başkanımızın yeni görevine seçilmesi münasebetiyle hem hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik, hem de kendileri daha önce bizim yeni binamızda ziyaretimize gelmişlerdi, bizlerde iade-i ziyarette bulunduk. Ben il başkanımızın yeni görevinde başarılar diliyorum. Tabi siyasi partiler demokrasimizin temel unsurudur. Siyasi partiler olmazsa, demokrasiler kör ve topal olur. Biz bu anlayış içerisindeyiz. Bizim katılımcı belediyecilik anlayışı içerisinde de gerek sivil toplum örgütleri olsun, gerek meslek kuruluşları olsun, gerek siyasi partiler ve sendikalarımız olsun bunlarla yakın ilişki ve temas içerisindeyiz. Bunların görüş ve önerileri bizim için anlamlı ve manidardır. Yol haritamızın ve yön pusulamızın oluşmasında da en temel öğelerdir” dedi.

CHP İl Başkanı Enver Kiraz ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Battalgazi Belediye Başkanımızı burada görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Hepimiz bu memlekette yaşıyoruz. Bu kentin insanının daha mutlu ve huzurlu yaşaması noktasında görüş ve düşüncelerimiz farklı olabilir ama görüş alışverişinde bulunarak daha huzurlu ve mutlu bir kentin olması noktasında hepimize önemli görevler düşüyor. Battalgazi Belediye başkanımız da tarafsızlığını her platformda ortaya koyuyor” diye konuştu.

CHP Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Bahattin Öner’de, Başkan Gürkan’ın yaptığı hizmetlerin takdire şayan olduğunu ifade ederek, “CHP Battalgazi İlçe Başkanlığı olarak Battalgazi Belediye Başkanımızı burada görüp ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İltifat marifete tabidir” İfadelerini kullandı.

CHP Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Av. Ahmet Pektaş ise, “Sayın başkanımızın dediği gibi iltifat marifete tabidir. Gerçekten biz hem arkasından, hem de yüzüne iltifat etmekte beis görmüyoruz. Bu kapsamda özellikle kendisinin hizmetlerini takdir ettiğimizi ve gerçekten örnek bir belediyecilik yaptığını görüyoruz” dedi. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Gürkan’dan, CHP’ye, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı