Haber Detayı
11 Kasım 2017 - Cumartesi 14:33
 
“Gurur Duyuyorum”
Film festivali çerçevesinde Malatya’ya gelen oyuncu Emre Kızılırmak, Suriyelilerinbulunduğu konaklama merkezini ziyaret ederek Suriyeli çocuklar ile basketbol oynadı. Kızılırmak, uzun süre çocuklar ile oyun oynayarak onlarla sohbet etti.
Sanat Haberi
“Gurur Duyuyorum”

Malatya’ya gelen oyuncu Emre Kızılırmak ilk soluğu Suriyelilerin bulunduğu konaklama merkezinde aldı. Oyuncu ve eski basketbolcu olan Emre Kızılırmak Suriyeli çocuklar ile basketbol oynanarak savaş mağduru çocuklara moral verdi.

“ÇALIŞMALARDAN GURUR DUYUYORUM”

Özellikle Suriyeli çocukları görmek istediğini dile getiren Kızılırmak, “Daha önce de Suriyeli misafirleri görmek istiyordum. Buraya gelmişken bu ziyarete katılmayı çok istemiştim. Burada misafirlerin her şeyi karşılanmış. Bir Türk olarak burada yapılan çalışmalardan gurur duyuyorum.  Türk milleti olarak her zaman zor durumdaki kardeşlerimizin yanında olmak her zaman gurur vericidir.  Bu gibi yardımlarımızın da devam etmesi gerektiğini düşünüyorum. 7. Malatya Uluslararası Film Festivali emin adımlarla ilerliyor. Bu vesileyle Malatya’ya geldiğim için de mutluyum” dedi.

“HER ZAMAN POZİTİF DÜŞÜNCE VARDI”

Malatya ile ilgili kafasında her zaman pozitif düşünce olduğunu dile getiren Kızılırmak, şöyle devam etti: “Daha havaalanına iner inmez bu sıcak ve pozitif hava insanı karşılıyor. Kısa bir süre şehri de gezdim. Malatya’ya çok daha önce gelmediğim için kendimi suçluyorum. Malatya ile ilgili kafamda her zaman pozitif düşünce vardı.” 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: “Gurur, Duyuyorum”,
Yorumlar
Haber Yazılımı