Haber Detayı
04 Şubat 2018 - Pazar 17:11
 
“Hakaret Bunlara Az Kalır”
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder ile birlikte Anadolu Selçuklu Ocakları Genel Merkezi'ni ziyaret etti.
Video Haber Haberi
“Hakaret Bunlara Az Kalır”

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Anadolu Selçuklu Ocakları Genel Merkezi'ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Şahin, “Bu ülkeyi sahiplenen nice erler var. Birçoğu bedellerini ödediler, birçoğu da sırasını beklemekte. Bizim bütün amacımız bu ülkenin bugüne kadar geçmiş olduğu o badirelerden bir daha geçmemek üzere bugün siyasi kanatta elimizden geldiğince bir duruş sergilemeye gayret gösteriyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Allah kendilerinden razı olsun gerçekten gençlik hareketleri içerisinden gelen sizler gibi onlarda 1960'lı yıllardan itibaren İstanbul gibi bir yerden o günden beri bu ülkenin birçok çilesini çeken, birçok sorunları ile boğuşan bir anlayıştan gelen bir büyüğümüz. Bu gün eğer ülke 15-16 yıldır bir Suriye'ye dönüşmedi ise sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve onun gibi düşünen, onun gibi dertlerini gerçekten milletimizin dertleri gibi gören insanlarımızın varlığına borçluyuz" dedi

“BENİM LİTERATÜRÜMDE YOK”

Afrin Operasyonuna karşı imza kampanyası başlatanları da eleştiren Şahin, terör örgütlerince kaçırılan çocuklar için neden bir söz söylemiyorlar diyerek;"Keşke şuanda doğu ve güneydoğu da bugüne kadar 3 binden, 4 binden fazla 12-13 yaşlarında kız çocukları, onlarda bizim kız çocuklarımızdı dağa kaldırdılar şuanda dağda dünya kadar çocuk yaşta terörist namzedi olmaya yönelik kaçırdıkları o bölgenin yavruları var. Onların anaları yok muydu, babaları yok muydu, kardeşleri yok muydu? Allah ve Resulünün emirleri doğrultusunda hayatlarını tanzim etmeye çalışan bu toplumumuzun misafirin bile karşısına 13-15 yaşında ki kızlarını çıkarmazken ama bir bakıyorsunuz bugün dağlarda, mağaralarda Karayılan denilen Bahoz denilen birçok şerefsizin birisi omzunu birisi ayağını, kolunu, bacağını masaj yapıyorlar. Bunlar bizim evlatlarımızdır. Onlar için peki şuanda yine İstanbul Milletvekili olanlar ve ya genel başkan yardımcısı olanlar, genel başkanları bir gün bir tek söz söylediler mi? Çocukların orada ne işi var dediler mi? Çocukları oraya kaldıranlarla ilgili şuanda bir alçak sürüsü, sırtlan sürüsü sözüm ona kendilerine aydın süsü vermişler üniversitelerde, şu oda da, bu oda da yer alan Tabipler Odası'dır vs'dir. Bunlar imza vermişler verdikleri imzalarla beraber şuanda savaşa dur diyelim diyorlar. Bunlara söylenecek bir söz inanın benim literatürümde yok. Hakaret edecek olsak bile bildiğimiz hakaretler bunlara küçük gelir " ifadelerini kullandı. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: “Hakaret, Bunlara, Az, Kalır”,
Yorumlar
Haber Yazılımı