Hamza Hamzaoğlu Transfer Dönemini Değerlendirdi
Haber
08 Ekim 2020 - Perşembe 09:21
 
Hamza Hamzaoğlu Transfer Dönemini Değerlendirdi
Yeni Malatyaspor'un Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu transfer dönemini değerlendirdi.
Spor Haberi
Hamza Hamzaoğlu Transfer Dönemini Değerlendirdi

"EKSİĞİMİZ GÖRÜNMÜYOR"

Yeni Malatysportv'ye açıklamalarda bulunan Hamzaoğlu transferlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken:   "Transferlerden memnunum. Son transferlerle beraber şu an kadromuz her bölge için alternatifli olarak kuruldu. Şu an da ihtiyacımız olan biraz zaman. Oyuncularım beraber antrenman yaptıkları sürece daha da geliştirecekler oyunlarını. Şu anda herhangi bir eksiğimiz görünmüyor" dedi.

"İYİ BİR TAKIM OLACAĞIZ"

Lige iyi başlayamadıklarını belirten Hamzaoğlu: "Lige iyi başlayamadık. Üretkenliğimiz oldukça zayıftı. Son maçta galip geldik. Her ne kadar fiziksel olarak hazır olmasa da bazı oyuncularımız oynatıp onları görmeyi tercih ettik. İyi bir takıma yani Antalyaspor'a karşı aldık bu galibiyeti. İlerisi için oynadığımız oyun bize umut verdi. Sürekli düşünüyoruz neyi nasıl daha iyi yaparız diye. Biz iyi bir takım olacağız. Şuanda 30 kişilik listemiz hazır durumda. Bütün oyuncularımız da zamanı geldiğinde bu takıma katkı sağlamak için çalışıyorlar. İnşallah güzel günler ilerde.

"TARAFTARLARIMIZ TAKIMA GÜVENSİNLER"

Transfer dönemini değerlendiren Hamzaoğlu:  "Transferlerden memnunum. Son transferlerle beraber şu an kadromuz her bölge için alternatifli olarak kuruldu. Şu an da ihtiyacımız olan biraz zaman. Oyuncularım beraber antrenman yaptıkları sürece daha da geliştirecekler oyunlarını. Şu anda herhangi bir eksiğimiz görünmüyor. Ertaç'ı da kadromuza katarak kalemizde olabilecek olumsuz bir durumun önüne geçtik. Olcay transferinde de sahanın her yerinde oynayabilen tecrübeli bir ismi kadromuza kattık. Olcay transferi benim raporum doğrultusunda gerçekleşti. Taraftarlar takıma güvensinler. Her geçen gün daha iyi olacağız. Taraftarlarımız takıma güvensinler. " dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Onay Ozan
Etiketler: Hamza, Hamzaoğlu, Transfer, Dönemini, Değerlendirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı