Haber Detayı
07 Aralık 2017 - Perşembe 09:01
 
Hekimhan Belediyesi 11 Maddeyi Oyladı
Hekimhan Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı Belediye meclis salonunda yapıldı. Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları’nın başkanlığında yapılan yılın son meclis toplantısında 11 gündem maddesi görüşüldü.
Gündem Haberi
Hekimhan Belediyesi 11 Maddeyi Oyladı

Toplantıda ilk olarak Mülkiyeti Belediye’ye ait Taşbaşı mahalle 507 ada 1 nolu parselde bulunan 8 bağımsız bölüm numaralı taşınmazın satış konusu görüştü. İkinci olarak ise Mülkiyeti Hekimhan Beledisine ait Yeni mahalle, 24 ada 196 parselde kayıtlı taşınmazın İlçe Emniyet müdürlüğü hizmet binası yapılabilmesi için tahsis edilmesi görüştü. Daha sonrasında ise Mülkiyeti Belediye’ye ait Karşıyaka mahalle, 382 ada 28-29-30 parsellerde kayıtlı bulunan 1,2,3,4,5,6,7 ve 8 bağımsız bölüm numaralı taşınmazın satış konusu görüştü. Son olarak Belediye’ye ait araçlardan 44 DP 904 Toyota ve 44 ET 001 Ford marka araçların satış konusu görüşülerek yapılan oylamada satış ile ilgili olarak oy çokluğu ile Belediye encümenine yetki verildi. Daha sonra Belediye İmar Komisyonuna sevk edilen konular görüşülerek karara bağlandı.

“İLÇEYE HAYIRLI OLSUN”

Toplantının sonunda kısa bir konuşma yapan Başkan Millioğulları “2017 yılının son meclis toplantısını yapmış bulunuyoruz. Almış olduğumuz tüm kararlar ilçemize inşallah hayırlı uğurlu olsun. 2018 yılında da hep birlikte hem Hekimhan’ın gelişmesi hem de güzel bir şehir oluşması nedeniyle alacağımız kararlarında ilçemize hayırlı olmasını diyorum” dedi. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Hekimhan, Belediyesi, 11, Maddeyi, Oyladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı