Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 09:09
 
“Herkesin Milletvekili Olduk”
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin’in ilçe ziyaretleri sürüyor. Kuluncak’ta konuşan Şahin, “Biz, burada hizmet yaparken bize oy verilsin verilmesin herkesin hükümeti olduk, herkesin milletvekili olduk, herkesin devleti olduk” dedi.
Gündem Haberi
“Herkesin Milletvekili Olduk”

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ve beraberindeki heyet, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Kuluncak’a ziyarette bulunan Şahin’i, AK Parti Kuluncak İlçe Başkanı Ahmet Boyraz karşıladı. Şahin, ziyarette yaptığı konuşmada, “Malatya’da bulunduğumuz günlerde vatandaşlarımızla görüşmeye çalışıyoruz. Siyasetin doğasında bu var. Bizim siyasi anlayışımızda bu var. Seçimden sonra asıl sorumluluğumuz başlıyor dedik ve seçimden sonraki süreçte ‘vatandaş bize neden bu oyu verdi?’ Bunun bilincinde olarak seçim sonrası beklentilerine cevaplar bulabilmek için her zaman vatandaşın yanındayız. Malatya Kuluncak arası artık bir saat sürmüyor, eski yolla Malatya Kuluncak arası iki saati buluyordu. Eskiden bir tek zaman kaybı değil binek araçlarında yol deformelerinden zarar görüyordu. Bugün hem bu maliyet en aza indi hem de Malatya Kuluncak arası bir saati bulmuyor. Bundan da göğsümüz kabarıyor” ifadelerini kullandı.

“HERKESİN DEVLETİ OLDUK”

Herkese eşit şekilde hizmet götürdüklerini kaydeden Şahin, “2019 seçimlerine henüz iki yıl var. Bu süreçte alacağımız oylar nasıl arttıysa, bugünden sonraki süreçte de bu şekilde artacak. Yüzde 60 olan oylar bu süreçten sonra inşallah yüzde 70’i bulacak. Biz, burada hizmet yaparken bize oy verilsin verilmesin herkesin hükümeti olduk, herkesin milletvekili olduk, herkesin devleti olduk. Bizden öncekiler belki ayrımcılık yapmış ve ötekileştirmişlerdir. Birilerine mobbing uyguladılar ama biz bunu asla yapmadık. Vatandaş vermiş oldukları oyları yeni baştan gözden geçirecektir ve bu şekilde oyunu kullanacaktır” dedi. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: “Herkesin, Milletvekili, Olduk”,
Yorumlar
Haber Yazılımı