Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 15:02
 
“İnşallah Yeni Bir Destan Yazılacak”
Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan ile AK Parti’nin 13 ilçe belediye başkan adayı, AK Parti İl Başkanı Av. İhsan Koca’nın katılımı ile bir araya geldi. Toplantı sonrasında bir değerlendirme yapan Gürkan; "İnşallah Malatya yeni bir destan yazacaktır” dedi.
Siyaset Haberi
 “İnşallah Yeni Bir Destan Yazılacak”

Battalgazi Belediyesi Hizmet Binasında bir araya gelen belediye başkan adayları 31 Mart yerel seçimleri için istişarelerde bulundular.

istişare toplantısı sonrası konuşan AK Parti İl Başkanı  İhsan Koca; “Saha çalışmalarımızı değerlendirmek, hem de önümüzdeki seçim programını konuşmak üzere bir araya geldik. İnşallah önümüzdeki günlerde kampanyamızı yoğunlaştırarak tüm hemşerilerimiz ile gönül bağımızı kurmaya, güçlendirmeye gayret edeceğiz, devam edeceğiz. Ben şimdiden tüm belediye başkan adaylarıma çalışmalarında başarılar diliyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun” ifadelerinde bulundu.

 "YOL HARİTAMIZI BELİRLEDİK"

Koca'dan sonra bir değerlendirme yapan Gürkan ise, seçimler için yol haritalarını belirlediklerini vurgulayarak; " “Sahada yapılan çalışmaların genel değerlendirilmesi ilgili ilçe belediye başkan adaylarımız ile yapıldı. Bundan sonraki süreçte neler yapabileceğiz, yol haritamız nedir, 19 Şubat'tan sonra aktif sahaya çıkmamızdan sonraki çalışma usullerimiz ve toplumla ilgili yol haritamızın belirlenmesi noktasında bir değerlendirme toplantısı yapıldı. İnşallah bu değerlendirme toplantısının akabinde, arkadaşlarımız sahaya inecek, bizlerde il teşkilatımızla ve büyükşehir adayı olarak ilçelerimizin her aşamadaki toplantılarına katılmaya gayret edeceğiz. Netice itibari ile 13 ilçemizin 13'ünü de almak noktasında azami gayret ve çabayı göstereceğiz. Ben yola çıkan bu takımdaki arkadaşlarımızın hepsine başarılar diliyorum. İnşallah Malatya yeni bir destan yazacaktır. Bu destanda hakikaten Türkiye'de ses getirecek bir destan olacaktır. Ben tekrar 31 Mart seçimlerinin başta AK Partimize, ülkemize, Malatya'mıza ve ilgili ilçelerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Arkadaşlarımızın bu değerlendirme toplantılarına katılımını sağlayan başta İl Başkanımıza ve katılım ile bizzat kendileri buraya gelerek gerçekleştiren Belediye Başkan adaylarımıza teşekkür ediyorum. Allah yolumuzu açık etsin, aydınlık etsin” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Onay Ozan
Etiketler: , “İnşallah, Yeni, Bir, Destan, Yazılacak”,
Yorumlar
Haber Yazılımı