Haber Detayı
02 Şubat 2018 - Cuma 17:44
 
“İnsan Kalitesi Önemlidir”
Birlik Vakfı tarafından düzenlenen konferansa katılan Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, “Yerel Yönetimlerde İnsan Kalitesi” konulu konferans verdi.
Yaşam Haberi
“İnsan Kalitesi Önemlidir”

Birlik Vakfı Malatya Şubesi Toplantı Salonu’nda düzenlenen konferansta, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, İl Kültür ve Turizm Müdürü Levent İskenderoğlu, İŞKUR Müdürü Vahap Toman, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Halil İbrahim Kılıç, Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül, Birlik Vakfı Malatya Şube yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Konferansın açılış konuşmasını yapan Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül, ‘Tarih, Kültür ve Medeniyet Şehri Arapgir’ ilçesini konuşmak için toplandıklarını ifade ederek, şunları söyledi: “Birlik Vakfımızdan içeri giren herkes vakıf üyesidir. Vakıf ibadullaha ait olan bir mülkün Allah yolunda harcanmasıdır. Bugün misafirimiz içinde bulunduğumuz Arapgir’in Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu. Arapgir’in çok özelliği var. Dolayısıyla tarihine, doğaya ve kültürüne sahip çıkan, yöresel ürünleri destekleyen kıymetli başkanımız yapmış olduğu bu faaliyetlerle çok büyük hizmetler yapıyor. Kendisine çalışmalarından ötürü müteşekkiriz” dedi.

Başkan Cömertoğlu; “Birlik Vakfı önemli hizmetler yapmış bir kurum ki zaten kurucularından da belli. Kurucuları olan Cumhurbaşkanımız ve Meclis Başkanımızdan Allah razı olsun. Çok kısa zamanda güzel hizmetler yaptılar. Bu millete hizmet etmek büyük bir şeref, sizler hem hizmet ediyorsunuz, hem de kendi işlerinizi yürütmeye çalışıyorsunuz. Yerel yönetimlerde insan kalitesi önemlidir” dedi.

MOR REYHAN ÇAYI İKRAM EDİLDİ

Başkan Cömertoğlu’nun, Arapgir ilçesinde gözler önüne serdiği değişim ve gelişim tüm katılımcılar tarafından büyük takdir gördü. Konferansın sonunda Başkan Cömertoğlu'na katılımlarından dolayı bir de plaket takdim edildi. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: “İnsan, Kalitesi, Önemlidir”,
Yorumlar
Haber Yazılımı