Haber Detayı
21 Mart 2018 - Çarşamba 09:52
 
“İş Dünyasının Kararına Saygılıyız”
Malatya Ticaret Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, gazetemiz Malatya Söz’e ziyarette bulundu. Erkoç, yaklaşan Oda Başkanlığı seçimleri hakkında, “İş dünyasının vereceği karara da sonuna kadar saygılıyız. Yeter ki kırmadan, dökmeden ve incitmeden bu süreci tamamlayalım” dedi.
Video Haber Haberi
“İş Dünyasının Kararına Saygılıyız”

Malatya Ticaret Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, gazetemiz Malatya Söz’e ziyarette bulundu. Gazete yönetim kurulu üyesi M.Duran Özkan tarafından karşılanan Erkoç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren yönetim kurulu üyesi M.Duran Özkan, “Malatya Ticaret Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç’a bu güzel ve nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Ticaret odası seçimleri de gittikçe yaklaşıyor. Ben, Malatya ticaret odası seçimlerinin dostane geçmesini, Malatya’ya hayırlı olmasını temenni ediyorum. Mevcut Başkan Hasan Hüseyin Erkoç, Malatya’ya 2 dönmelik Başkanlığı var. Başkanın Malatya’ya göstermiş olduğu çabalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisi sevilen bir başkan. Kentin tanınmış simalarından birisi. Umarız gönlünden geçen gerçekleşir ve Malatya’ya ne hayırlısı ne ise o olsun. Ben tekrardan teşekkür ediyorum bu nazik ziyaretinden dolayı” dedi.

ERKOÇ: “KIRMADAN VE DÖKMEDEN SÜRECİ TAMAMLAYALIM”

Ziyarette güler yüzlü bir ekip tarafından karşılandığının altını çizen Erkoç, “Malatya söz gazetesi yönetim kurulu üyesi Turan bey, bizi kabullerinden dolayı hem şahsına, hem de çalışanlarına teşekkür ediyorum. Tabi 1 Nisan’da bir seçimiz var. Bu esnafımızın, tüccarımızın ve iş adamımızın seçimi. Biz, her zaman şunu ifade ediyoruz. İş dünyasına yakışır bir seçim olsun. Bu süreçte iş dünyası seçim bittikten sonra da yine iç içe olacaklar. Bir birleri ile alış verişleri olacak, dostluklar devam edecek. Şu kalan süre içerisinde de herkesin Malatya’nın menfaati noktasında kazasız ve belasız bir seçimin olması temenni ediyoruz. Özellikle Malatya’mıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz. İş dünyasının vereceği karara sonuna kadar saygılıyız. Yeter ki kırmadan, dökmeden, incitmeden süreci tamamlayalım. Bu noktada şahsım olarak ben gereken hassasiyeti göstermek için durumundayım. Malatya son yıllarda ticaret alt yapısını, sanayi alt yapısını genişleten zenginleştiren bir kent. Bu anlamda Malatya’nın çok yol alması gerektiğinin bilincindeyiz. Organize sanayi bölgelerinde bizim has görevimizin Malatya’nın alt yapısı noktasında, ticari alt yapı noktasında elimizden gelen gayreti ortaya koymamız ki, bunu da 3. organize bölgemizde sanayi bölgesinde ortaya koyduk. Malatya huzurlu ve istikrarlı bir kent. Malatya yatırımda istikrar ve huzuru sever. Bu noktada da avantajlı bir kentiz. Malatya biliyorsunuz, 5. Bölge teşvikinden yararlanıyor. Son dönemde bizlerin takibinde, Gümrük ve Ticaret Bakanımızın ve diğer siyasilerimizin desteği ile 6. Bölge teşvikinde yer alıyor. Biz umut ediyoruz ki önümdeki süreçte, Malatya bu 6. Bölge avantajını da çok iyi kullanarak, ciddi bir yatırım atağına geçecek” ifadelerini kullandı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: “İş, Dünyasının, Kararına, Saygılıyız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı