Haber Detayı
04 Aralık 2017 - Pazartesi 09:02
 
İtfaiye Personeline Eğitim
Malatya Büyükşehir Belediyesi, meydana gelebilecek olası kaza ve yangınlara etkili bir şekilde müdahale edebilmek için itfaiye personeline yönelik eğitim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.
Eğitim Haberi
İtfaiye Personeline Eğitim

Malatya Büyükşehir Belediyesi’den itfaiye personeline eğitim verildi. Bugüne kadar, personele yönelik hizmet içi eğitim çalışmaları; okullar başta olmak üzere kurum ve kuruluşlardaki personel ve öğrencilere yönelik yangın konusunda eğitim çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, yangın ve kazalara müdahale konuları ve su altı arama kurtarma konularında personele yönelik, alanlarında uzman eğitmenlerden eğitimler aldırdı.

Bu kapsamda7. Ana Jet Hava Üssü İtfaiyesine bağlı görev yapan personeller tarafından da, Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı personellerine; Uçak Yangınlarına Müdahale(F-4/F- 16),Kaza Kırım, Yaralı Kurtarma, Uçak Yakıtları, Mühimmat Yüklü Araçlara Yaklaşma ve Zorla Giriş Yöntemleri konularında hem teorik hem de uygulamalı eğitimlerin verildiği belirtildi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: İtfaiye, Personeline, Eğitim,
Yorumlar
Haber Yazılımı