İYİ Parti İl Teşkilatından Darende'ye Ziyaret
Haber
19 Kasım 2020 - Perşembe 11:18
 
İYİ Parti İl Teşkilatından Darende'ye Ziyaret
İYİ Parti Malatya il başkanı Süleyman Sarıbaş'dan Darende ilçesine ve Darande İYİ Parti il teşkilatına ziyaret gerçekleştirildi.
Siyaset Haberi
İYİ Parti İl Teşkilatından Darende'ye Ziyaret

İYİ Parti Malatya il başkanı Süleyman Sarıbaş, Darende'de yoğun ilgi ile karşılandı. Parti binasında ilçe başkanı Ahmet Çakır tarafından karşılanan Sarıbaş yaptığı açıklamada Darende'yi çok önemsediklerini söyledi. Sarıbaş; "Darende Malatya’nın önemli ilçelerinden bir tanesi doğunun batıya açılan penceresi bilindiği gibi Darende her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Bu da bizleri mutlu ediyor. Bugün Darende’de sivil toplum kuruluşlarını ziyaret edeceğiz, sorunlarını dinleyeceğiz ve çalışmalarımız hakkında bilgiler vereceğiz. Her geçen gün büyümeye devem eden ve iktidar yolunda emin adımlarla yürüyen İYİ Parti vatandaşlarımızın da umudu oldu" dedi.

İlçe başkanı Ahmet Çakır ise; "il başkanımız Süleyman Sarıbaş ve yönetim kurulunu ilçemde ağırlamaktan mutluluk duydum. İl başkanımızla Darende kaymakamı Malik Çalışır, belediye başkanı İsa Özkan, emniyet müdürü Erol Boyraz ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettik vatandaşlarımızla sohbetlerimiz oldu" dedi.     

Kaynak: Editör: Servet Bozan
Etiketler: İYİ, Parti, İl, Teşkilatından, Darende'ye, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı