Haber Detayı
08 Mart 2019 - Cuma 17:38
 
Kadın Girişimciler Kurulu Toplandı
Malatya Ticaret ve Sanayi Odasına bağlı Malatya İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu üyeleri Malatya Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen toplantıda bir araya geldi.Toplantıda başkan ve başkan yardımcıları belirlendi.
Ekonomi Haberi
Kadın Girişimciler Kurulu Toplandı

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İl Kadın Girişimciler Kurulu seçiminde Mimar Hilal Acı'nın listesi  seçimi kazandı. Seçimden sonra bir araya gelen  Malatya İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu üyeleri başkan ve başkan yardımcılarını seçti. Toplantıda  Mimar Hilal Acı  Malatya İl Kadın girşimciler kurulu başkanlığına seçildi.

Toplantıda icra kurulu üyelerinin görevleri belirlenirken Malatya İl Kadın Girişimciler Kurulu başkanı Mimar Hilal Acı "Geçtiğimiz günlerde bir seçim gerçekleştirdik ve sizin oylarınızla başkanlığa seçildim. Burada hepinize teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki Malatya’da kadın girişimciler adına çok güzel çalışmalar yapacağız ve kadınlarımızın toplumsal hayattaki yerini yükselteceğiz” diye konuştu.

Malatya İl Kadın Girişimciler Kurulu başkanı Mimar Hilal Acı’nın oluşturduğu listede başkan yardımcılığı görevine Ecem Akbulut, İlkay Palancı ve Serap Taşcı,  Medya ve Tanıtıma  Ferhunde  Gürcü, Sevilay Karabulut, Mali İşler ve Muhasebeye Beyhan Karadağ Çok, Dış İlişkilere Emel Bacaksız Ölmeztürk, Eda Karaaslan, Destek ve Hibeler Işıl Durmaz, Tuba Tosik, Proje ve Koordinasyon  Emine  Yıldırım, Halise Çine, Eğitime  Ayşe Belkıs Bölükbaşı, Menekşe Bozyiğit seçildi.

 

 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Kadın, Girişimciler, Kurulu, Toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı