Haber Detayı
28 Aralık 2017 - Perşembe 09:21
 
‘Kart Bizden, Göndermek Sizden’
Malatya PTT, bir zamanlar bayramlar, yeni yıl ve özel günlerin vazgeçilmez parçası olan kartpostal ve mektupları unutturmamak için kampanya düzenledi. PTT, yılbaşı için de özel bir kampanya başlattı.
Gündem Haberi
‘Kart Bizden, Göndermek Sizden’

Özel günlerde, bayramlarda ve yılbaşlarında kampanyalar düzenleyen PTT, yılbaşına özel kampanya başlattı. Tebrik kartının PTT tarafında ücretiz verildiği kampanya da vatandaşlar, ücret ödemeden kart yollayabilecek. ilkokul öğrencilerinin yanı sıra yetişkinlerin de ücretsiz tebrik kartı yolladığı etkinliğe, Vali Ali Kaban, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, çeşitli kurum ve kuruluşların başkanları ve STK temsilcileri de katıldı.

Vali Ali Kaban, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser de tebrik kartını doldurduktan sonra postaya gönderdi.

Malatya Park AVM’de yapılan etkinlikle ilgili açıklama yapan PTT Başmüdürü Mustafa Coşkun, “PTT Genel Müdürlüğü’nün özel günlerde, bayramlarda ve yılbaşlarında bazı kampanyalar yapar. Bugün de tebrik kartı bizden, gönderme ücretini ise Malatya Park AVM karşılıyor. Vatandaşlarımız, tüm kartlarını ücretsiz olarak gönderebilirler. Bundan başka PTT Başmüdürlüğümüzde bir indirimimiz de bulunmakta. Bu hafta içerisinde posta kargolarında yüzde 25 indirimli olarak gönderiyoruz. Bu etkinliğimiz 25 ile 29 Aralık arası yapıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: ‘Kart, Bizden,, Göndermek, Sizden’,
Yorumlar
Haber Yazılımı