Haber Detayı
20 Mart 2019 - Çarşamba 16:35
 
Kayıp Kızı İçin Endişe Duyuyor
Geçtiğimiz Pazar günü evden işe gitmek için ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan kızını arayan baba, hem güvenlik birimlerinden hem de vatandaşlardan yardım bekliyor.
Yaşam Haberi
Kayıp Kızı İçin Endişe Duyuyor

Malatya büyükşehir Belediyesinde çalışan baba Hacı Ali Öksüz, Kaybolan kızı için endişe duyarken, kızının eve dönmesi için basın aracılığı ile çağrıda bulundu.

Kayıp olduğu gün ve sonrasındaki gelişmeler hakkında bilgiler veren Baba Öksüz; "Elanur Öksüz 1999 doğumlu liseyi bitirdikten sonra Üniversiteye hazırlık çalışıyordu. Kızım Elanur Öksüz’den 17 Mart Pazar sabahından beri haber alamadık. Pazar günü bir manavda Part Time olarak çalışıyordu.  Dershane aşağıda çıkarıyordu zaman zaman Hafta sonları gidip bu iş yerinde çalışıyordu. Pazar günü de evden iş yerine gidiyorum diye ayrıldı akşam dokuza kadar haber alamayınca Tedirgin olduk aramaya başladık telefonun cevap vermedi bu telefonu kapatmış. Daha sonra gidip iş yerinde sorduğumuzda hiç uğramadığını söyledi. Bunun üzerine Biz konuyu emniyet birimlerine ilettik. Hısım, akraba, eş, dost aradı hiçbirinden kimse görmemiş. Bir haber almayınca çocuğumuzun bulunması için basına başvurduk. Çocuğumuzun hayatından endişe ediyoruz.  Konuyu emniyet birimlerine ilettik. Ancak emniyet birimleri 'kızımın 18 yaşından büyük olduğu için kendi iradesiyle gidebileceğini ve herhangi bir suça karışmaması halinde müdahale edemeyecekleri' söylediler. Biz bugüne kadar evimizde çocuğumuza herhangi bir şekilde baskı yapmadık.Böyle bir şey yapacağını da düşünmüyoruz. Kötü İnsanların eline düşmesinden endişe ediyoruz. Bunun için de emniyet birimlerinden ricamız bir an önce çocuğumuzun bulunmasını istiyoruz. Biz kızımızdan haberini almak istiyoruz. Kızımızla ilgili olarak evde herhangi bir problemiz yoktu. Aile içi bir huzursuzluğumuz yoktu. Buradan çocuğuma da seslenmek istiyorum. Biz senin aileniz, eğer bizim çağrımızı duyarsan evine dönmeni bekliyoruz.Kızım her neredeysen bize ulaş sağlığından, hayatından endişe ediyoruz. Ailen merak ediyor. Hepimiz üzüntü ve merak içerisindeyiz. Bir an önce senden haber almak istiyoruz. Yada gören, duyan tanıyanlardan bir haber bekliyoruz" dedi.

Kaynak: Editör: Barış Koşal
Etiketler: Kayıp, Kızı, İçin, Endişe, Duyuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı