Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 14:16
 
"Kendimize Güveniyoruz"
AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, belediye başkanlığı için, "Bizler kendimize güveniyoruz. İnşallah, hemşerilerimizde bize bu güveni devam ettirirlerse rekor bir oyla, bölgemizi daha ileri noktalara taşıyacağız" dedi.
Video Haber Haberi

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ile Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı ve 67. Hükümet dönemi AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile beraberinde meclis üyeleri ve partililer ile birlikte gazetemize ziyaret gerçekleştirdiler.

Partilileri Gazete yönetiminden Kemal Deniz İle M. Duran Özkan karşıladı. Ziyaret için teşekkürlerini ileten ve gazete yönetimi adına da bir değerlendirme yapan M. Duran Özkan; "Mahalli seçimler dolayısıyla, ilimizde siyasi atmosfer biraz hareketlendi. Bugün sayın Yeşilyurt Belediye Başkanımız ile Eski Bakanlarımızdan Bülent Tüfenkci'yi gazetemizde ağırlıyoruz. Bir demokrasi yarışı var. Bu yarışta, sayın Başkanımız deneyimli. Bir dönem Belediye Başkan yardımcılığı, kısa bir dönemde olsa Belediye Başkanlığı yapmış birisi. Bu süreçte ve önceki görev sürecinde Yeşilyurt'a yapmış oldukları katkıları, basın mensubu olarak bizler biliyoruz. Bundan sonraki süreçte de kazanırsa, aynı hız, şevkle Yeşilyurt'a çalışacağını biliyoruz. Çıkmış olduğu bu yolda kendisine başarılar diliyoruz. Eski Bakanımız ve şimdi milletvekilimiz Bülent Tüfenkci'nin de çalışmaları yakından takip ediyoruz. Kendilerine hoş geldiniz diyoruz" dedi.  

"BÜYÜK HİZMETLER KAZANDIRDIK"

2014 yılından itibaren Yeşilyurt'a önemli ve büyük hizmetler kazandırıldığını söyleyenYeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar; "Bizlerde bugün bakanımız, il, ilçe teşkilatımız ve belediye meclis üyesi adaylarımızla birlikte Malatya Söz Gazetemizi ziyaret ettik. Yerel Seçimle ilgili çok yoğun bir gündemimiz var. Sabah çıkıyoruz, gün boyunca ziyaretlerimizi, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız 2014 yılı ile Büyükşehirle birlikte marka edinen ilçemizi daha ileri noktalara taşımak, büyütmek, geliştirmek ve güzelleştirmek. Birçok alanda büyük hizmetlerimiz oldu. Şehrimizi her alanda büyüttük. Büyütmenin neticesini de  hemşerilerimiz tabi ki görüyorlar. Kültürel, sosyal, çevreci belediyecilik anlamında büyük mesafeler aldık. Yaptığımız projelerimizin bir kısmı ödül aldı, bir kısmı da kendi alanında emsalsiz şehirleri oluşturdu. Şuanda Malatya'nın en büyük ilçesi durumunda. Kurulduğu zamandan bu zamana yaklaşık nüfusu 60 bin arttı. Ticari alanları 5, çalışan sayısı ise 7 katına çıktı. Hizmet verdiği alan sayısı ve iştigal konuları da ciddi oranda arttı. İnşallah yeni dönemde de tamamlamış olduğumuz projeleri devam ettireceğiz. Yeni ve büyük projeleri de şehrimizin vizyonu olarak büyüyen, gelişen Yeşilyurt'un hayalleri, umutları ve gelecek öngörüleri olarak, inşallah yeni dönemde hemşerilerimiz ile birlikte yapacağız. Bildiğinizi gibi Yeşilyurt zaten mutlu insanların şehri. Bu mutluluğu birebir her ferde taşıyıp, her kesiminde ortak bir noktada istifade edebileceği alanlara taşıyacağız. Bizler kendimize güveniyoruz. İnşallah, hemşerilerimizde bize bu güveni devam ettirirlerse rekor bir oyla, bölgemizi daha ileri noktalara taşıyacağız" diye konuştu.

Kaynak: Editör: Onay Ozan
Etiketler: "Kendimize, Güveniyoruz",
Yorumlar
Haber Yazılımı