Haber Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 10:27
 
“Malatya’da İttifak Yok”
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, 31 Mart 2019 Yerel seçimleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Şuana kadar toplam 70 aday adayının başvuruda bulunduğunun altını çizen Avşar, “MHP Büyükşehir ve 13 ilçe olmak üzere adayların hepsini çıkaracaktır. 15 Aralığa kadar aday adaylığı süreci devam ediyor” dedi.
Video Haber Haberi
“Malatya’da İttifak Yok”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, Yerel seçimler hakkında gazetemiz Malatya Söz’e açıklamalarda bulundu. Malatya’da 2’i Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere toplam 70 aday adayının başvuruda bulunduğunu belirten Avşar, “MHP Büyükşehir ve 13 ilçe olmak üzere adayların hepsini çıkaracaktır. Bütün aday adaylarımız başvurusu çoğunluğu yaptı. 15 Aralığa kadar aday adaylığı süreci devam ediyor. İnce eleyip sık dokuyoruz” dedi.

“ŞUANDA MALATYA İÇİN İTTİFAK SÖZ KONUSU DEĞİL”

Yerel seçimlerde Malatya için AK Parti-MHP arasında şuanda herhangi bir ittifakın söz konusu olmadığını belirten Avşar, “Malatya için şuanda AK Parti ile herhangi bir ittifak söz konusu değil. Şuan da bize gelen herhangi bir şey yok. Tabi ne olacağı da belli değil. Biz, kesinlikle biz kendi adayımızı belirlemiş durumdayız. Adayımızı çıkaracağız. Şuan da Malatya da ittifak söz konusu değil. Genel merkezimiz, Belediye Başkan aday adayları son müracaat tarihi 15 Aralık olarak belirlemiştir. 15 Aralığa kadar aday adaylığı süreci devam ediyor. Zaten şuan da bütün aday adaylarımız başvurusu çoğunluğu yaptı. 2’i büyükşehir olmak üzere şuana kadar toplam 70 aday adayımız başvuruda bulundu. İnce eleyip sık dokuyoruz. En güzel adaylarla inşallah memleketimize MHP’nin kadrolarına, belediyelere geçecektir. 31 Martta yapılacak mahalli idealler seçiminde MHP Büyükşehir ve 13 ilçe olmak üzere adayların hepsini çıkaracaktır” dedi.

 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: “Malatya’da, İttifak, Yok”,
Yorumlar
Haber Yazılımı